معرفی چند گجت جدید و جالب مراقبت از نوزاد

گجت های که نگهداری کودکان را آسانتر می‌کنند. این محصولات به وسیله اپلیکیشن و وای فای می توانند حرکات و درجه دما کودکان را به مادران اطلاع دهند. باهم به چند نمونه از این گجت ها می پردازیم.

پابند هوشمند نوزاد

این پابند یک مانیتور هوشمند قابل پوشیدن است که یک پروفایل سفارشی برای کودک ایجاد می کند.

اپلیکیشن متصل به این دستبند و خود پابند با یکدیگر به طور یکپارچه کار می کنند و به والدین هشدار می دهند که فرضاً نوزاد در حال بیدار شدن است. این دستگاه در زمان والدین بسیار صرفه جویی کرده و نوزاد را حین خواب نیز مانیتور و مراقبت می کند و به والدین اجازه می دهد تا خواب راحتی داشته باشند.

این  پابند که روی مچ پا بسته می شود، ضربان قلب  نوزاد، خوابیدن و حرکت او را کنترل می کند و دارای پوششی نرم است که به راحتی به پای کودک بسته می شود. دستگاه شارژر آن نیز هوشمند بوده چندگانه عمل می کند برای مثال اطلاعات مربوط به نوزاد را جمع آوری کرده، و در عین حال یک چراغ خواب و یک دستگاه تولید کننده ی صدا نیز است.

با استفاده از این اپلیکیشن والدین می توانند گزارش هر خواب شبانه کودک یا چرت زدن های کوتاه او را داشته باشند. با یک شارژ کوچک، این دستگاه تا ۱۶ ساعت کار می کند. اپلیکیشن آن در اپل استور و گوگل پلی استور به طور رایگان در دسترس است.

شیشه شیر هوشمند

شیشه شیر هوشمند mia یک سیستم شیردهی هوشمند است که الگوی تغذیه ی کودک شما را دنبال کرده و آنالیز می کند و به والدین اجازه می دهد تا کودکان خود را حساب شده تر تغذیه نمایند. این شیشه شیر دارای یک قسمت نرم و پلاستیکی در انتهای خود است که با وصل شدن به Wi-Fi اطلاعاتی در مورد تغذیه ی کودک از جمله، میزان تغذیه، دما، مدت زمان و زاویه را در اپلیکیشن به صورت آنالیز شده به شما می دهد. این اطلاعات قابل به اشتراک گذاری با دیگر افراد از جمله سرپرست کودک یا پزشک متخصص اطفال نیز هست.

این شیشه شیر همچنین دارای نشانگر هایی روی قسمت پایین خود است که برای مثال دماسنج آن به هنگام زیاد سرد بودن یا زیاد داغ بودن شیر به شما هشدار می دهد. همچنین زاویه ی صحیح شیر دادن، تغذیه ی مطلوب، یادآوری جهت تغذیه، هشدار انقضای زمان شیر به خصوص برای شیر مادر اگر داخل شیشه مانده باشد را یادآوری می کند.

این محصول برنده ی جایزه نوآوری سال ۲۰۱۸ شده است.

پستانک دماسنج

این روش بهترین روش گرفتن درجه حرارت بدن نوزاد است. همزمان که نوزاد آن را می مکد، دمای بدن وی نیز روی نمایشگر به والدین اعلام می شود بدون آن که والدین مجبور به مبارزه با کودک برای گذاشتن دماسنج داخل دهان وی شوند. این وسیله یکی از بهترین گجت های مراقبت از نوزاد است زیرا هنگامی که کودک در خواب به سر می برد اگر دچار تب شود، والدین متوجه خواهند شد و دیگر نیازی به درآوردن لباس وی برای سنجش درجه حرارت بدن وی نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا