ایکس باکسکامپیوتر خانگی

یک نسخه فرعی از مجموعه Halo در دست توسعه قرار دارد

درحالی که مدت زیادی از عرضه Halo Infinite نمی‌گذرد، به‌تازگی منبعی قابل اعتماد و باسابقه از نسخه جدید بازی Halo گفته است.

«جز کوردن» (Jez Corden)، اینسایدر شناخته‌شده ایکس‌باکس اخیراً طی قسمتی جدید از پادکست The Xbox Two در خصوص نسخه‌ای جدید از بازی Halo صحبت کرده است. البته وی جزئیات قابل توجهی را از این عنوان به اشتراک نگذاشته و سخنی از زمان عرضه یا پلتفرم‌های آن به میان نیاورده ولی اظهار داشته که این نسخه جدید برای پی‌سی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌ باکس سریز ایکس/سریز اس در دست توسعه قرار دارد.

با توجه به این گزارش، استودیوی 343 Industries علاوه بر Halo Infinite مشغول کار روی یک اسپین آف از این سری بوده است. به عبارتی دیگر، نسخه جدید این سری یک نسخه شماره‌دار اصلی نخواهد بود.

این مطلب راهم مطالعه کنید:
توسعه‌ی بازی Halo Infinite رسماً به پایان رسید

 

از آنجا که نسخه جدید بازی Halo یک عنوان شماره‌دار اصلی نخواهد بود، می‌توان احتمال داد که Halo Wars 3 در کار باشد و استودیوی 343 Industries مانند Halo Wars 2 در توسعه آن به «کریتیو اسمبلی» (Creative Assembly) کمک می‌کند. خصوصاً با توجه ارتباط بخش‌های کمپین Halo Infinite و Halo Wars 2، چنین احتمالی منطقی به نظر می‌رسد.

با این حال، مثل همیشه نمی‌توان نسبت به چنین اطلاعاتی مطمئن بود و باید منتظر اخبار رسمی از سوی توسعه‌دهندگان ماند.

Halo Infinite هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سریز ایکس/سریز اس قرار دارد. لازم به ذکر است که Halo Infinite در زمان عرضه از حالت‌های کوآپ و Forge برخوردار نخواهد بود و این دو حالت در تاریخ دیرتری به این عنوان راه پیدا می‌کنند. همچنین از اینجا می‌توانید مشخصات مورد نیاز این بازی را مشاهده کنید که به نوبه خود قابل قبول به نظر می‌رسد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن