نگاهی به نوآورانه‌های سامسونگ در محصولات یخچال و فریزر نوآوری‌های بی‌حد و مرز

نگاهی به نوآورانه‌های سامسونگ در محصولات یخچال و فریزر نوآوری‌های بی‌حد و مرز

به گزارش سیارنیوز، زمانی که صحبت از لوازم خانگی به میان می‌آید در جست‌وجوی محصولاتی هستیم که نیازهای ما را برآورده کند، کیفیتی داشته باشد که برای چندین دهه دوام بیاورد و طراحی زیبای آن لبخند رضایت را بر لبان ما بنشاند. همین باور سبب شده است تا طراحان شرکت سامسونگ محصولاتی را ارائه کنند که که فراتر از کارکرد مورد انتظار رفته و امکاناتی را دراختیارمان قرار دهد که به بهترین شکل با سبک زندگی فردی ما سازگار باشد. جدیدترین نوآوری‌های سامسونگ در طراحی و ساخت یخچال‌ها افزون بر طراوت و تازگی مواد غذایی، زیبایی و راحتی  بی‌نظیری را ارائه می‌کند که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا از آشپزی و محیط آشپزخانه خود به نحو شایسته‌ای لذت ببرند.

فضای داخلی بیشتر

ممکن است برای شما هم پیش‌ آمده باشد که از خواروبارفروشی با کیسه های پر از اجناس به خانه رسیده‌اید اما متوجه می‌شوید که در یخچال فضای کافی برای نگهداری همه چیز وجود ندارد. راه حل چنین مشکلی چیست؟ شما می‌توانید اقلام کمتری را از فروشگاه خریداری کنید و سپس در طول هفته سفرهای بیشتری به فروشگاه محلی داشته باشید. اما این تصمیم همیشه کارآمد نیست و در دراز مدت هزینه بیشتری را به همراه دارد. اما گزینه دیگر خرید یخچال بزرگتر است. تنها مشکلی که وجود دارد این است که فضای آشپزخانه شما را محدود می‌کند. طراحان سامسونگ با ارائه فناوری SpaceMax راه حل سومی را در اختیار شما می‌گذارند. فناوری SpaceMax سامسونگ نوآوری جدیدی است که به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی از محدوتر شدن فضای داخلی اشپزخانه یخچالی جادار با فضای داخلی بزرگتر داشته باشید. عایق یخچال‌های مجهز به فناوری SpaceMax سامسونگ نازک‌تر اما کارآمد است. فناوری SpaceMax به دلیل استفاده از حداقل مقدار عایق با راندمان بالا، دیواره‌های یخچال را قادر می‌سازد تا بسیار نازک‌تر شوند. به این ترتیب فضای ذخیره‌سازی بیشتری را بدون افزایش ابعاد خارجی ایجاد می‌کند.

 

حفظ تازگی برای مدتی طولانی‌تر

اولین قدم برای طبخ یک غذای خوش طعم و دلپذیر، استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت است. اما بسیاری از این موضوع آگاه نیستند که برخی از مواد غذایی باید در دما و سطح رطوبت ویژه‌ای نگهداری شوند، دو عاملی که نقش حیاتی در حفظ و تازگی مواد‌ غذایی دارند. سیستم خنک‌کننده Twin Cooling، نوآوری شرکت سامسونگ برای پاسخگویی به این نیاز است. یخچال‌های مجهز به سیستم Twin Cooling سامسونگ از دستگاه‌های خنک‌کننده جداگانه‌ای برای یخچال و فریزر استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، جریان هوا بین یخچال و فریزر جدا می شود. به این ترتیب، هوای فریزر شما خشک‌تر می‌ماند و از یخ‌زدگی مواد غذایی جلوگیری می‌کند، درحالی که رطوبت یخچال در حدود ۷۵ درصد (۷ برابر بیشتر از یخچال‌های معمولی) حفظ می‌شود که امکان نگهداری تازه میوه‌ها و سبزیجات را برای بیش از ۲ هفته فراهم می‌کند. در نتیجه مواد غذایی درون یخچال با درصد مطلوبی از رطوبت تازه می مانند. اما این همه ماجرا نیست. این سیستم دارای مزیتی است که از ورود بوی مواد غذایی از یخچال به داخل فریزر جلوگیری می‌کند، بنابراین به کاربران کمک می‌کند تا طراوت غذا را در دمای ثابت و بهینه بدون مخلوط کردن بو بین یخچال و فریزر به حداکثر برسانند.

 

هوشمندتر و بادوام‌تر

قلب هر آشپزخانه‌ یخچال آن است و قلب هر یخچال کمپرسور است. کمپرسور موتوری است که نیروی محرکه چرخه سرمایش را تامین کرده و مواد سرمازا  را از طریق لوله های تبادل حرارتی داخلی و خارجی حرکت می‌دهد. یخچال‌ها برخلاف سایر لوازم خانگی بی‌وقفه کار می‌کنند و مصرف بالای انرژی و بیشتر شدن قبض برق نتیجه فعالیت تمام وقف آن است. یکی از نوآوری‌های به کار رفته در یخچال و فریزر‌های سامسونگ کمپرسور اینورتر دیجیتال است. کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ به‌طور خودکار بر اساس دمای محیط، حالت کار و تغییرات دمایی ناشی از باز و بسته شدن در یخچال سرعت خود را در ۷ سطح متفاوت تنظیم می‌کند. سرعت کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ در مواقعی که نیاز به سرمایش کمتر دارد، کاهش می‌یابد از این رو انرژی کمتر مصرف می‌کند و این به صرفه‌جویی در مصرف برق در مقایسه با سایر کمپرسورها کمک می‌کند. همچنین تغییر تدریجی افزایش و کاهش سرعت کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ سروصدا و فرسودگی  آن را به حداقل می‌رساند و سبب عملکردی پایدارتر می‌شود.

جدیدترین لوازم آشپزخانه سامسونگ با ارائه طراحی‌ چشم‌نواز و فناوری‌های کارآمد به مصرف‌کنندگان خود محیط آشپزخانه را به فضایی سرشار از آرامش تبدیل می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا