همنشین خوب خانه شما

تلویزیون یکی از بهترین ساخته‌های بشر است و تقریبا دیگر فراموش کرده‌ایم که زندگی بدون آن چه معنایی دارد. این فناوری شگفت انگیز به مهمترین وسیله سرگرمی و دریافت اطلاعات در زندگی روزمره ما تبدیل شده است. حتی در بعضی از کشورها مقدار ساعت خواب روزانه با دیدن تلویزیون برابر شده است. تلویزیون به نوعی سرزمین فرصت‌هاست.با وجود تنوع زیاد کانال‌ها و نشان دادن اخبار، مستند‌ها، برنامه‌های ورزشی، فیلم و سریال‌های سرگرم کننده حجم اطلاعات عظیم و جالبی را در اختیارمان گذاشته که در بیشترمواقع سوژه صحبت‌های خانوادگی و دوستانه ماست. در کنار این اطلاعات بسیاری از ما وقتی خسته و کوفته به خانه برمی‌گردیم تلویزیون را بعنوان بهترین راه رفع خستگی انتخاب می‌کنیم. بر اساس آمار جهانی بیشتر مردم ۴۰ درصد از زمان آزادشان را با تماشای تلویزیون پر می‌کنند. همه این‌ها نشان‌دهنده اهمیت این وسیله دوست داشتنی است که به نوعی قلب خانه‌هایمان محسوب می‌شود.
LG-OLED-TV-lifestyle-shot
ولی مهم‌ترین نقش تلویزیون در خانه گرد هم آوردن خانواده است. مخصوصا در این دوره زمانه که همه محو صفحه‌های کوچک موبایل و لپ‌تاپ شده‌اند و به نوعی درگیر انزوایی ناخواسته شده‌اند. همین امر وجود یک تلویزیون با کیفیت را به امری ضروری تبدیل می‌کند. تلویزیونی که با صفحه نمایش بزرگ خود ما را از دنیای کوچک گجت‌ها رها کند و با نشان دادن تصویری واقعی و تمام و کمال شما را محو تماشای دنیای زیبایمان کند و درعین حال دوباره جمع خانواده را گرم کند و تبدیل به بهانه‌ای برای دورهمنشینی شود. در این میان امسال ال‌جی توانست با عرضه تلویزیون‌های فوق‌العاد OLED خود تبدیل به بهترین گزینه برای تجربه این دورهمی گرم خانوادگی شود. تلویزیون‌هایی که به اذعان برترین منتقدان و سینماگران، برترین و نزدیک‌ترین تصویر به واقعیت موجود را نشان ما می‌دهند. ولی کدام ویژگی این تلویزیون باعث محبوبیت زیاد آن میان خانواده‌ها شده است؟
براساس تحقیقات علمی و گزارش‌ها ،فناوری OLED (دیود ساطع کننده نور طبیعی) بهترین کیفیت تصویر را درمیان تلویزیون‌های امروزی داراست. فناوری OLED باعث می‌شود هر پیکسل به تنهایی خاموش و روشن شود. این امر تلویزیون را از نور پس زمینه بی‌نیاز می‌کند و رنگ مشکی بی نقص و کنتراست بی‌نهایتی را به نمایش می‌گذارد.
eg9600-lifestyle
فناوری هیجان‌انگیز OLED به تلویزیون‌ها اجاز می‌دهد رنگ مشکی را به نحوی نشان دهند که دیگر تلویزیون‌های موجود در بازار نمی‌توانند. تلویزیون OLED می‌توانند با دقتی باور نکردنی لبه‌های تصویر را پردازش کند و حتی کوچکترین جزئیات آن را نشان دهد. همچنین نمایش رنگ مشکی عمیق در تلویزیون‌های OLED بعنوان پس زمینه عالی برای رنگ‌های تند و متنوع عمل می‌کند و نمی‌گذارد تداخل نور مشکلی در نمایش تصویر بوجود بیاورد. همچنین تمام مدل‌های تلویزیون OLED ال‌جی قابلیت پشتیبانی از دو فرمت تصویری HDR را داراست که شامل فرمت‌های HDR به نام Dolby VisionTM و HDR10 می‌شود. تلویزیون‌های OLED ال‌جی با انعطاف بی‌نظیری به روزترین کیفیت تصویر HDR را به نمایش می‌گذارد.
همه این ویژگی‌ها در کنار زاویه تماشای بسیار عریض این تلویزیون باعث شده است که تلویزیون‌های OLED ال‌جی مناسب‌ترین گزینه بعنوان قلب تپنده خانه‌ شما باشند. بصورتی که می‌توانید به همراه خانواده خود در هر زاویه‌ای نسبت به تلویزیون نشسته و از بهترین کیفیت تصویر موجود در دنیا لذت ببرید. مخصوصا الان که تب مسابقات المپیک داغ است و دیدن شگفتی‌های این مسابقات با بهترین کیفیت لذتی وصف ناشدنی دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا