پایدارترین ولتاژ درگاه خروجی را از DAC-UP 2 بخواهید.

اگر شما جزء آن دسته از کاربرانی باشید که از ادوات گران قیمت صوتی همچون هدست‌های حرفه ای و آمپلی‌فایرها اختصاصی استفاده می کنید، حتمی تا کنون با مشکلات ناشی از افت ولتاژ و نویزهای ایجاد شد بر روی دستگاه خود روبرو شده‌اید. مادربردهای کمپانی گیگابایت جهت تغذیه دستگاه های که از درگاه USB جهت تامین انرژی استفاده می کنند راه کار قابل توجهی را ارائه کرده است.

گیگابایت تکنولوژی USB DAC-UP را اولین بار با معرفی مادربردهای سری ۸ راهی بازار نمود که این تکنولوژی جهت تکمیل کردن تکنولوژی صوتی این کمپانی یعنی AMP-UP ارائه شد تا کاربرانی از کانورتورهای صوتی آنالوگ در کنار کارت صوتی حرفه ای این مادربردها استفاده می کنند از منبع تامین انرژی بدون نویز و کاملا بهینه ای برخوردار باشند. اما روز به روز با پیشرفت تکنولوژی و ارائه تکنولوژی های پیشرفته‌تری همچون عینک های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، انواع شارژرهای بی سیم و…. کاربرد این تکنولوژی بسیار گسترده تر شد. زیرا علاوه بر ادوات صوتی پیشرفته دستگاه های دیگر نیز نیازمند منبع انرژی بسیار پایدار با خروجی ولتاژ بدون نویز هستند تا علاوه بر ارائه کارایی مناسب از طول عمر آنها نیز کاسته نشود.

گیگابایت برای فیلتر نمودن نویزهای موجود بر روی پورت های USB از یکسو کننده های بسیار با کیفیت استفاده می کنند و به کاربران اطمینان می دهد که هیچگونه نگرانی ناشی از کمبود ولتاژ نداشته باشند. در ادامه می توانید ویدئویی جذابی را که مربوط به تکنولوژی USB Dac-up می باشد را در وبسایت زیر مشاهده کنید.

https://goo.gl/BjWNNn

این تکنولوژی منحصر به فرد بر روی تمامی مادربرد های حرفه ای گیگابایت عرضه شده است که می توان به سری Ultra Durable  و AORUS اشاره کرد برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت گیگابایت مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا