برترین اخبارزندگی هوشمندصوتی و تصویری

تلویزیون‌های هوش‌مصنوعی 2018 ال‌جی

امتیاز دهی

تلویزیون‌های هوش مصنوعی 2018 با دستگاه‌های دارای الکسای آمازون هماهنگ می‌شوند و به کاربر این قابلیت را می‌دهند تا از طریق دستور صوتی به گجت‌های دارای آمازون الکسا از جمله Amazon Echo, Echo Show, Echo Dot
Echo Spot  و Echo Plus تلویزیون ال‌جی خود را کنترل کنند. با استفاده از دستگاه‌های دارای آمازون الکسا، کاربران می‌توانند به قابلیت‌های مختلفی مثل کنترل صدا، اجرای برنامه، متوقف کردن، شروع کردن و جلو زدن برنامه، دسترسی داشته باشند و در عین حال کانال‌ مدنظرشان را انتخاب کرده  و به جستجوی محتوای مورد نظر خود بپردازند.

کاربران می‌توانند قابلیت‌های پیشرفته صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی را به وسیله ویژگی‌های منحصربه‌فرد الکسای آمازون روی تلویزیون‌های دارای هوش مصنوعی ال‌جی تجربه کنند. به عنوان مثال شما می‌توانید به انگلیسی بگویید : «الکسا، صدای تلویزیون در هال را زیاد کن» و یا «الکسا کانال تلویزیون را به کانال شبکه National Geography تغییر بده».

همچنین می‌توانید برنامه خاصی را روی تلویزیون اجرا کنید. مثلا بگویید : الکسا از ال‌جی بخواه تا یوتیوب را روی تلویزیون داخل اتاق خواب اجرا کند» این کار بدون نیاز به صحبت کردن از طریق ریموت  کنترل جادویی ال‌جی (Magic Control) نیز قابل اجرا است.

آقای Brian Kwon مدیر عامل  بخش لوازم صوتی و تصویری ال‌جی می‌گوید:  ال‌جی از قدیم خود را متعهد می‌دانسته تا تلویزیون‌هایی را عرضه کند  که ترکیبی نو آورانه از راحتی استفاده و رابط کاربری مناسب داشته باشند. با اضافه شدن الکسای آمازون به لیست بلند بالای قابلیت‌های webOS ال‌جی به این استراتژی خود متعهد مانده است. با وجود اضافه شدن قابلیت الکسا در این تلویزیون‌ها، مصرف‌کنندگان می‌توانند همچنان از LG ThinQ توسط ریموت کنترل ال‌جی استفاده نمایند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن