پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته پژوهش

پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته پژوهش

دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی پیامی هفته پژوهش را تبریک گفت. زارع پور در این پیام از حمایت کامل وزارت ارتباطات و فناوری از فعالیت‌های پژوهشی گفت.

به گزارش سیارنیوز متن این پیام به شرح ذیل است.

توسعه پژوهش و فناوری از الزامات اساسی پیشرفت، تعالی جامعه، افزایش ثروت و اشتغال ملی، امنیت و رفاه شهروندان، خودکفایی و استقلال و زمینه ساز آینده روشن کشور عزیزمان است.
بدون شک دستاوردهای امروز در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات مرهون تلاشهای خالصانه و بی وقفه همه متخصصان، پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و فن آوران این عرصه است که بی هیچ چشم داشتی پرچم افتخار و سربلندی میهن اسلامی را در حوزه های مختلف افراشته نگه داشته و جایگاه جهانی کشورمان را در بخش های مختلف از جمله توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و اطلاعاتی، فناوری های فضایی، اقتصاد دیجیتال و هوش مصنوعی اعتلا بخشیده‌اند.
امروز با اتکا به خردورزی، نواندیشی، دانش اندوزی و فن پژوهی شما بزرگواران، بیش از پیش  امیدواریم که گام های بلندی را در عرصه تحول دیجیتال در چشم انداز گام دوم انقلاب اسلامی برداشته و سهم بزرگ و شایانی از پژوهش های ارزشمندتان را به افزایش سهم اقتصاد دیجیتال و تقویت بدنه اقتصاد کشور تخصیص دهیم.
فرصت را غنیمت شمرده و همزمان با فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری، ضمن گرامیداشت این ایام، رسیدن به بالاترین درجات علمی را برای شما فعالان عرصه پژوهش از درگاه حق تعالی مسئلت داریم و آمادگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حمایت همه جانبه از فعالیت های پژوهشی نخبگان، پژوهشگران و اساتید و تمامی فعالین این عرصه را اعلام می نماییم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا