ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

کاور نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 3 لو رفت

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 3 بیشتر از هر زمان دیگری نزدیک‌تر و واقعی‌تر به نظر می‌رسد و به‌تازگی کاور آن لو رفته است.

چند هفته است که تنور شایعات راجع به بازسازی بازی Resident Evil 3 داغ شده و حال ظاهراً رسماً لو رفته است و به صحت این شایعات پی برده‌ایم.

با توجه به سایت Gamestat که جدیدترین اضافات و فعالیت‌های صورت گرفته در پلی‌استیشن استور را دنبال می‌کند، کاور بازی Resident Evil 3 در استور لو رفته است. کاور مذکور دقیقاً سبک کاور بازسازی Resident Evil 2 را دارد و شامل جیل ولنتاین، کارلوس اولیویرا و نمسیس معروف می‌شود که شخصیت منفی و برجسته‌ی این نسخه است. کاور نسخه‌ی ژاپنی و نسخه‌ای تحت عنوان Z Edition نیز لو رفته است.

در حال حاضر به هر حال نمی‌توان این تصاویر و اطلاعات را تأیید کرد و باید منتظر اعلام رسمی کپ‌کام بود ولی هیچ شکی نیست که بازسازی Resident Evil 3 حتماً وجود دارد.

حال چه زمانی از این عنوان رونمایی خواهد شد؟ احتمال دارد که طی رویداد The Game Awards 2019 در هفته‌ی آینده این اتفاق رخ دهد. این مراسم که بهترین عناوین سال را مورد تشویق و تمجید قرار می‌دهد همچنین همیشه شامل رونمایی از عناوین بزرگ شرکت‌های بزرگ نیز می‌شود‌ و احتمال آن بالا است که کپ‌کام این رویداد بزرگ و قابل توجه را برای معرفی بازسازی Resident Evil 3 انتخاب کند.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن