تجهیزات هوشمندتکنولوژیزندگی هوشمند

کنترلر مرکزی لایت فیبارو

امتیاز دهی

کنترلر مرکزی لایت خانه هوشمند فیبارو

 

 

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

کنترلر مرکزی لایت فیبارو (HCL) یک کنترلر خانه هوشمند Z-Wave  کامل است. اجازه ندهید که اندازه کوچک آن شما را فریب دهد – کنترلر مرکزی لایت تمام چیزی هست که شما برای کنترل خانه خود نیاز دارید- توسط آن با سنسورها ارتباط برقرار می کنید، چراغ ها را روشن کنید، سیستم سرمایش-گرمایش را کنترل کنید و حتی زمانیکه تهدیدی از قبیل آتش سوزی، سیل و یا ورود دزد به خانه تشخیص دهد به شما هشدار می دهد.

 

کوچک، کارآمد و قدرتمند

فیبارو کوچک است – اندازه آن فقط  33*90*90 میلیمتر می باشد

HCL از یک پردازنده جدید ارم Cortex-A8 برای ارائه عملکرد با سرعت بالا و مصرف کم انرژی استفاده می کند. HCL کوچکترین کنترلر زی ویو می باشد که توانایی مدیریت هرشبکه زی ویو تا 230 وسیله را دارد.

 

مرکز فرماندهی خود را بسازید

ساختمان بر مبنای سیستم  Fibaro مرکز فرماندهی جدید شما از سیستم می باشد.

برنامه کاربردی را می توان به صورت دلخواه شخصی سازی کرد، بنابراین شما دقیقا آنچه نیاز دارید را می بینید. شما می توانید جداول، آیکون ها و نام ها را به نحوی ایجاد و اصلاح کنید که همیشه آن دسته از توابع مهم را در اختیار خود داشته باشید. برنامه کاربردی دوستانه و انعطاف پذیری Fibaro، عملکرد سیستم عامل هوشمند شما را آسان و ساده می کند.

 

کنترل بیشتر بر مولتی مدیا

کنترلر جدید لایت فیبارو یکپارچه سازی بیشتری بین مولتی مدیا خانه با سیستم خانه هوشمند زی ویو ارائه می دهد تلویزیون خود،سینمای خانگی و تجهیزات دیگر را بوسیله برنامه کاربردی فیبارو مدیریت کنید. با استفاده از Fibaro، شما ریموت کنترلی به جز تلفن هوشمند و تبلت خود نیاز ندارید. همه این دستگاه ها می توانند تنظیم شوند تا به صورت خودکار کار کنند – به عنوان مثال، زمانیکه وارد خانه می شوید تلویزیون به اخبار ساعت 6 سوئیچ می کند.

 

مدیریت مصرف انرژی

با تشکر از عملکرد مدیریت انرژی داخلی آن، با استفاده از کنترلر مرکزی لایت  فیبارو شما می توانید مصرف انرژی فعلی و تاریخچه مصرف انرژی را در حالی که قادر به یافتن وسیله های پر مصرف می باشید مشاهده کنید. آمار دقیق به عنوان نمودار ارائه می شود که به شما کمک شود تا با بررسی و مقایسه اعداد، قبض های پیش رو را تخمین بزنید.

 

دمای مناسب

با استفاده از کنترلر مرکزی لایت فیبارو در حالی که هنوز در دفتر هستید می توانید خانه هوشمند خود را گرم کنید و دمای مورد علاقه خود را تنظیم نمایید. شما به راحتی می توانید پنل آب و هوا را برنامه ریزی کنید و خانه خود را به دمای مناسب برای هر روز هفته و ساعات روز تنظیم نمایید. دما را به درجه حرارتی تنظیم کنید که به راحتی از رختخواب بیرون آیید. برای شب ها، دما را به درجه حرارتی تنظیم کنید که در آن به خوبی بخوابید و در آرامش بیدار شوید. پنل آب و هوا به شما راحتی می دهد که تجربه نکرده اید.

 

محلی سازی جغرافیایی

خانه هوشمند شما به لطف محلی سازی جغرافیایی همیشه می داند که شما و اعضای خانواده شما کجا هستید. هنگامی که خانه را ترک می کنید، سیستم خانه هوشمند وسیله های غیر ضروری را خاموش می کند، سیستم امنیتی را فعال می کند و حضور شما را در خانه شبیه سازی می کند برای تضعیف کردن دزدها جهت ورود به خانه. در حالی که سیستم مسیر بازگشت شما به خانه را محاسبه می کند، درجه حرارت را تنظیم کرده و سناریوهای از پیش برنامه ریزی شده را به اجرا در می اورد.

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن