کولرگازی DualCool ال‌جی یک برج شکلاتی ساخت

کولرهای گازی معمولا به خاطر گرمای زیاد با مشکلات مختلفی روبرو می‌شوند. حتی در زمانی که کولرگازی در حال کار است نیز دمای اتاق افزایش پیدا می‌کند. امری که باعث خشمگین شدن ساکنان و سخت‌تر شدن تابستان می‌شود.

به همین خاطر ال‌جی با استفاده از روشی خلاقانه توانسته نشان بدهد که چگونه فناوری‌های پیشرفته این شرکت می‌توانند در مقابل گرمای زیاد مناطقی مثل خاورمیانه و آفریقا دوام بیاورند. در این روش ال‌جی آزمایشی طراحی کرد تا نشان دهد چگونه کولرگازی DUALCOOL این شرکت حتی در دمای خارج اتاق ۶۵ درجه‌ای هم می‌تواند فضای داخل اتاق را خنک نگه‌ دارد.

برای نشان دادن عملکرد کولر گازی DUALCOOL ال‌جی ، این شرکت به سراغ آقای Frank Hasnoot ،  برنده مسابقات قهرمانی شکلات رفته است تا یک برج شکلاتی بسازد. او در همان ابتدا گفت که برای ساختن یک برج شکلاتی دمای اتاق باید در ۲۰ درجه سانتی‌گراد ثابت بماند.

آقای  Hasnoot و تیم آشپزانش در مقابل یک تیم دیگر در اتاقی کنار اتاق خود که با یک دیوار شیشه‌ای جدا شده بود رقابت می‌کردند و همه وسایل، ابزارها و امکانات برای هر دو تیم یکسان بود. تنها تفاوت این دو اتاق این بود که اتاق آقای Hasnoot از یک کولر گازی DUALCOOL ال‌جی استفاده می‌کرد و اتاق دیگر از یک مدل معمولی.

وقتی هردو کولرگازی در حال کار بودند، دمای خارج اتاق شروع به افزایش کرد. در اتاقی که کولرگازی معمولی استفاده شده بود  بعد از یک دمای مشخص، دمای اتاق نیز شروع به افزایش کرد و کولرگازی نتوانست در مقابل گرما مقاومت کند.

وقتی دمای خارجی اتاق از ۵۵ درجه به ۶۵ درجه رسید دو گروه آشپزان در حال ساخت سازه شکلاتی بودند. شکلاتی که در اتاق با کولرگازی معمولی قرار داشت با افزایش دمای اتاق به ۳۸ درجه سریع شروع با آب شدن کرد، در حالی که شکلاتی که در اتاق مجهز به کول DUALCOOL ال‌جی بود به خاطر ثابت بودن دما در ۲۰ درجه سانتی‌گراد هنوز حالت خود را حفظ کرده بود.

با استفاده از کولرگازی DUALCOOL ال‌جی برج ۲۴۰ کیلوگرمی شکلات نه تنها کامل شد بلکه ساختار و زیبایی خود را نیز حفظ کرد.

کولر‌گازی DUALCOOL ال‌جی با جریان خنک‌کننده خود دمای هوای داخلی را در حالت ایده‌آلی که می‌خواهید نگه می‌دارد. حتی اگر دمای هوای خارج اتاق تا حد زیادی بالا برود. این امر نشان‌دهنده نوآوری، قدرت و بهره‌وری بالای این محصول است. به خصوص با توجه به گرمای دیوانه‌کننده در تابستان.

قدرت بالای DUALCOOL از فناوری پیشرفته ال‌جی یعنی کمپرسور اینورتر مخصوص مناطق گرم حاره ای سرچشمه می‌گیرد. کمپرسوری که برای اولین بار در کولرگازی استفاده شده است تا بهره‌وری خارق‌العاده‌ای در اختیار مصرف‌کنندگان بگذارد.

فناوری‌های خنک‌کننده هوا پیشرفت بزرگی در راستای افزایش راحتی و سلامتی ما داشته‌اند و در عین حال قیمت آنها نیز کمتر از گذشته شده است. این اتفاق باعث شده است که کولرهای گازی چیزی بیشتر از یک وسیله خنک‌کننده و گرم‌کننده برای خانه و اداره باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Search