برترین اخباررویداد‌ها

گزارش از مراسم اختتامیه رویداد فین تک فست

امتیاز دهی

رویداد فین تک فست در حالی به کار خود پایان داد که طی سه روز برگزاری این رویداد، مقامات دولتی و خصوصی بسیار زیادی همچون دکتر علی صالحی، سورنا ستاری و مجید قاسمی از آن بازدید کردند. در مراسم اختتامیه این رویداد به سه ایده، دو برنامه نویس و یک استارت آپ برتر جوایزی اهدا شد.
رویداد فین تک فست که با همکاری مرکز فناوری‌های فناپ، بانک پاسارگاد و شرکت‌های اتیک و داتین به مدت 3 روز، از 18 اسفند ماه آغاز و تا عصر امروز، 20 اسفند ماه ادامه داشت، با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهور، دکتر مجید قاسمی، مدیر بانک پاسارگاد و شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ به پایان رسید و در آن به برندگان شامل سه ایده برتر، به دو برنامه نویس و یک استارت آپ جوایزی اهدا شده استتقدیر از سه ایده برتر در استارت آپ وان
مهمترین بخش رویداد فین تک فست، استارت آپ وان نام داشت. بخش استارت آپ وان در روز 18 اسفند ماه پذیرای 45 ایده بود که توانستند در مدت زمان یک دقیقه خود را معرفی کنند و در نهایت 16 ایده به انتخاب حضار، به دور بعدی فرستاده شدند.

16 ایده منتخب در مراسم اختتامیه، دموی اولیه محصول خود را در اختیار حضار و داوران قرار دادند.

“کالا به کالا” بر پایه یک نیاز روزمره ساخته شده است. در کالا به کالا می‌توانید کالاهای قدیمی خود که دیگر از آنها استفاده نمی‌کنید را با یک کالای دیگر دست دوم اما مورد نیاز خودتان تعویض کنید.
“فوری طور” یک سیستم پرداخت به صورت بارکد برای پرداخت پول خورد در تاکسی، نانوایی و … است که می‌تواند عملیات پرداخت را سریع و راحت کند. “فوری طور” می‌تواند بدون داشتن سخت افزار خاصی عملیات پرداخت را برای شما ایجاد کند.
“دهکده آرزوها” یک پلتفورم آموزش بانکداری برای کودکان 8 تا 18 سال دارای گوشی‌های هوشمند است. کودکان می‌توانند با استفاده از این بازی با مفاهیم بانکداری همچون افتتاح حساب، دریافت وام و … استفاده کنند و از سنین کودکی با بانکداری و خدمات بانک پاسارگاد آشنا شوند.
” نوتیفایر” این امکان را به کاربر می‌دهد که تمامی پیام‌هایی که از سوی بانک‌های مختلف ارسال می‌شود را در یک اپلیکیشن جمع آوری و آن‌ها را تگ کنند.
“نگهبان امن حساب من” یک پلتفورم برای امنیت کارت‌ها و حساب‌های بانکی با استفاده از شناسایی رفتار کاربر در عملیات‌های بانکی است که بوسیله یک سیستم هوش مصنوعی اختصاصی است از سرقت جلوگیری می کند.
“کرور کارت” یک کارت مرجع به صورت فیزیکی برای کارت‌های بانکی، مترو و حتی باشگاه شما است که دارای امنیت به مراتب بیشتری نسبت به کارت‌های بانکی است.
“پرداخت سفید” پلتفورم انجام عملیات‌های بانکی برای افراد کم بینا، کم سواد، نابینا و کهن سال است تا به راحتی عملیات‌های بانکی خود را انجام دهند. نرم افزار طراحی شده توسط تیم پرداخت سفید، قابلیت تشخیص فرمان‌های دست، فرمان صوتی را دارد
“بیلیونر” یک سیستم است که توسط یک الگوریتم پیشرفته طراحی شده است تا شما در بهترین زمان، بهترین خرید ممکن را انجام دهید و در بازار بورس، سهام بهتری را خریداری کنید.
“مارکت آن وی” سیستم دریافت پیشنهادات بر اساس منطقه و سلایق کاربر است تا شما بهترین پیشنهادات را با کمترین قیمت خریدای کنید.
“چکاد” سیستم مدیریت چک است که با استفاده از آن می‌توان امنیت بیشتری را در چک در اختیار داشت. همچنین شما می‌توانید چک‌های خود را طی یک مزایده با قیمتی کمتر برای فروش قرار دهید تا سریعتر چکتان را به پول تبدیل کنید.
“زد پی” سیستم پرداخت برای توریست‌ها است تا بتوانند پول خود را در خارج از کشور به ریال تبدیل کنند و به حساب ریالی خود واریز کنند، تا مشکلی در خرید و کمبود پول در ایران نداشته باشند.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

“فست پی” سیستم پرداخت الکترونیک برای پرداخت سریع در سوپر مارکت ها، پارکینگ ها و …است

“باشگاه سرمایه” یک بنگاه استارت آپی است که سرمایه گذار را به استارت آپ متصل می‌کند تا زمان و هزینه کمتری مصرف شود.
“بانک نوتیف” سیستمی برای کاهش هزینه بانک و کاربر در زمینه پیامک‌های دریافتی هنگام تراکنش با استفاده از ارسال پیام به پیام رسان کاربر همچون تلگرام است.
“دخل و خرج” سیستمی برای مدیریت دخل و خرج است تا مشتری با ارایه پیشنهادات، بتواند بهترین خرید را با بودجه خود داشته باشد و پول خود را ذخیره کند.
“شناسه” یک سیستم دریافت پیشنهادات تخفیفی بر اساس سیستم بازی و دریافت هدیه است.
در نهایت به سه ایده برتر، جوایزی نقدی به همراه حمایت ‌های بعدی از طریق شتابدهنده تریگ آپ (شتابدهنده شرکت فناپ) اهدا شد. تیم های اول تا سوم به ترتیب در بخش استارت آپ وان، زد پی ، پرداخت و چکاد بودند
برنامه نویس های برتر در هکوان
هکوان، چالش حل یک مسئله مشخص در زمینه فناوری‌های مالی است که شرکت کنندگان باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بهترین جواب را برای داوری ارائه می دادند. این بخش

مطالب مفید برای شما:  جاروبرقی های سامسونگ ، بررسی و مقایسه مدل های مختلف

در 15 اسفند ماه با ارائه سوالات مشخص در حوزه فناوری‌های مالی به شرکت کنندگان شروع شد و تا ظهر روز جمعه به منظور دریافت پاسخ‌ها ادامه داشت که در آن دو نفر از شرکت کنندگان توانستند جوایزی را بدست آورند.
نفر اول این قسمت، مجید تفاهمی با جایزه سه میلیون تومانمیلیونی و نفر دوم، محمد حسین رضایی با جایزه دو میلیون تومانی بودند.
استارت آپ برتر در نمایشگاه
بخش نمایشگاه رویداد فین تک فست با حضور 10 استارتاپ آپ فین تکی منتخب برگزار شد. در این بخش، استارت آپ پیمنت اکسپرس که در حوزه پرداخت ارزی به صورت الکترونیک فعال است، به عنوان برنده توانست جایزه یک میلیون تومانی را از آن خود کند.
گفتنی است رویداد فین تک فست از 18 اسفند ماه در دانشگاه خاتم آغاز و تا پایان عصر روز جمعه، 20 اسفند ماه ادامه داشت و طی این رویداد به سه استارت آپ، سه برنامه نویس و سه صاحب ایده جوایزی ارزنده هدیه داده شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن