تجهیزات هوشمنددستگاه‌هالوازم جانبی همراه

گوگل در حال ساخت یک هدست واقعیت مجازی کاملاً مستقل است

امتیاز دهی

هر ساله شرکت های زیادی در زمینه رونمایی از گجت های واقعیت مجازی مسمم تر می شوند اما به نظر می‌رسد امسال با سال های دیگر تفاوتی داشته باشد چرا که انقلابی شکل خواهد گرفت. بسیاری هدست‌های واقعیت مجازی مانند Gear VR سامسونگ یا Cardboard گوگل با قرارگرفتن گوشی در آن از حسگرها، دوربین و صفحه‌نمایش آن استفاده می‌کنند اما به نظر می‌رسد هدست آینده گوگل کاملا مستقل خواهد بود.در گزارش منتشر شده از وال‌استریت این دستگاه دارای صفحه‌نمایش، پردازنده قدرتمند و چندین دوربین است. این هدست ظاهراً نه به‌ توانمندی Oculus و HTC Vive و نه به سادگی Gear VR خواهد بود و تجربه‌ای میان این دو را به همراه خواهد داشت.

جالب است بدانید این هدست در صحبت‌های Financial Times مانند یک محصول نکسوسی برای الگوبرداری سایر شرکای گوگل طراحی شده و در مراسم Google I/O 2016 رونمایی خواهد شد!

زمان عرضه یا معرفی هدست مستقل و جذاب گوگل هنوز مشخص نیست و شایعاتی مبنی بر سال آینده وجود دارد اما مسلما در کنفراس توسعه‌دهندگان گوگل می‌توان رد پای ان را دید. گوگل در عرصه واقعیت مجازی با رقبایی مانند سامسونگ، سونی، اچ‌تی‌سی و فیس‌بوک مواجه است اما از آن‌جا که سرمایه عظیم مالی و برنامه‌نویسی و مهندسی در اختیار دارد بدون شک توان رقابت را خواهد داشت.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن