zimanews.ir

گیگابایت از خنک کننده‌ی پردازنده Xtreme Gaming XTC700 پرده برداری کرد

گیگابایت از خنک کننده‌ی مرتفع پردازنده مدل Xtreme Gaming XTC700 پرده برداری کرد. Xtreme Gaming XTC700 برای دفع حرارت تولید شده در بالا‌ی ۲۰۰ وات با پشتیبانی از سوکت های LGA2011v3، AM4، LGA11x، AM3(+)، FM2(+) و LGA 1366 ساخته شده است. خنک کننده Xtreme Gaming XTC700 از ورقه های آلومینیومی باله ای جهت بیشینه سازی سطح مقطع استفاده می کند که باعث  دفع حرارت به صورت بهینه می شوند. این ورقه های آلومینیومی توسط دو فن ۱۲۰ میلی متری خنک می شوند.

قسمت رویین کل این مجموعه، صفحه ای با لوگوی GIGABYTE Xtreme Gaming و نورپردازی RGB LED می باشد که می توانید نور این صفحه را با استفاده از برنامه‌ی GIGABYTE RGB Spectrum تنظیم کنید.

گرمای پردازنده با استفاده از سه میله‌ی مسی انتقال حرارت ۱۰ میلی متری به ورقه های آلومینیومی انتقال می یابد. فن ها هرکدام با سرعتی بین ۵۰۰ تا ۱۷۰۰ دور در دقیقه گردش می کنند و  مقدار هوایی بین ۱۴ تا ۵۳ فوت مکعب در دقیقه را جا به جا می کنند. صدای تولید شده توسط این فن ها بین ۱۲-۳۱ دسی بل می باشد. تغذیه‌ی برق فن ها توسط ورودی ۴ پینی PWM تهیه می شود و برای نورپردازی LED  مجموعه می توانید از اتصال های USB2.0/1.1 استفاده کنید. ابعاد این خنک کننده ۱۳۹ mm x 109 mm x 169 mm و جرم آن ۱۰۱۵ گرم می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا