گیگابایت شما را به دنیای متفاوت رایانه ها دعوت می کند.

شرکت گیگابایت یکی از تولید کنندگان پیشرو در عرضه مادربرد و کارت های گرافیک، افتخار میزبانی از برترین کیس مدرهای جهان را دارد که یکی از این پروژه های در طول برگزار کامپوتکس ۲۰۱۶ در غرفه گیگابایت، برج تایپه ۱۰۱ ساخته شده است.

در سالهای اخیر محبوبیت  مبحث کیس مودینگ بسیار افزایش یافته در حالی که تا همین چند سال اخیر فعالیت در این زمینه برای هرکسی ممکن نبود، ولی حالا بسیار از کیس مودرها با فروش محصولات ساخت خود این امکان را فراهم می کنند تا هر کسی کامپیوتر شخصی سفارشی خود را داشته باشد و این امکان را به کاربران می دهند تا تنظیمات شخصی دلخواه خود را اعمال کنند. در صورتی که داشتن کیس ها تجاری ساخته شده کمپانی های دیگر، این امکان را نخواهد داشت.کیس مودرها با اضافه کردن و ترکیب بخشیدن های خاصی همچون سنسورها، حجم های سه بعدی، ترکیب رنگ های متفاوت و حتی بخش هایی با قابلیت جدا سازی بدنبال هرچه بهتر کردن محصولات خود هستند، شبیه به پروژه انجام شده توسط آقای Suchao Prowphonga  از کشور تایلند که توسط گیگابایت به نمایش درآمده است.

Pic-2

در حالی که شاهد نوآوری ها و خلاقیت های زیاد درکامپوتکس ۲۰۱۶  غرفه گیگابایت بودیم، که بدون شک برجسته ترین مود انجام شده با مضمون Ghostbusters  (شکارچیان روح فیلم سینمایی محصول سال۱۹۸۴) بود که توسط Benny Shieh و   Janus Yehانجام شده بود. در این پروژه از ست Ghostbuster’s fire hall ساخت شرکت lego استفاده شده است که تیم گیگابایت توجه خود را با پرداختن به جزئیات نورپردازی های داخلی و خارجی و مسیر های  طبقاتی ساختمان توسط LEDها نشان داده است که در بعضی از قسمت ها با نمایی از رنگ زرد همراه است . تیم مدینگ در این پروژه برای نشان دادن خلاقیت خود، مادربرد و تمامی متعلقات را تنها به وسیله ی قطعات کوچک (بلوک ها) لگو به یکدیگر متصل کردند تا به کاربران نشان دهند که بلوکها و قطعات لگو توان تحمل اجزای اصلی این پروژه را دارند.

Pic-3

معاون بخش تجاری مادربردهای گیگابایت آقای Henry Kao  می گوید :”وجود کیس های مد شده در غرفه گیگابایت برای ما  بسیار هیجان انگیز  است. ما  ارزش محصولات خود را مثل یک شاهکار می پنداریم و ما می توانیم نشان بدهیم که ما تنها کسانی نیستیم که به این امر معتقد هستیم. بسیاری از این هنرمندان با استفاده از مادربردهای ما آنها را بخشی از شاهکار خود برای ارائه جهانی می دانند. “.

گیگابایت برای ایجاد علاقه و تحریک بیشتر جامعه کیس مودینگ یک ویدوئو آموزشی از طریقه ساختن و مدینگ کیس ها، آماده کرده که این ویدئو در کانال  یوتویوب مادربردهای گیگابایت و بریکس برای نمایش همگان موجود است.

هر سال گیگابایت از بهترین کیس مدرهای دنیا دعوت بعمل می آورد تا محصولات خود را در غرفه گیگابایت به نمایش بگذارند. شاید سال بعد شما هم در این رویداد حضور داشته باشد! برای شرکت در این رویداد کافی است عکسها و توضیحات مختصری را درباره ی طرح هایتان را به نزدیکترین دفتر محلی گیگابایت ارسال کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا