گیگابایت و Corsair دست در دست هم با RGBFusion

اگر با مادربردهای سری جدید گیگابایت که با نام آئورس عرض شده اند آشنا باشید یقینا تا به حال نام RGBFusion را  شنیده اید. RGBFusion نام تکنولوژی جدید و انحصاری کمپانی گیگابایت می باشد که جهت نورپردازی سیستم های کامپیوتری و ایجاد جلوه های نوری داخل کیس عرضه شده است. به جرات می توان گفت که تا کنون RGBFusion  کاملترین و منحصربفرد ترین تکنولوژی ارائه شده در زمینۀ نورپردازی سخت افزاری می باشد که از سوی کمپانی گیگابایت برای کاربران کامپیوترهای شخصی معرفی شده است.

تکنولوژی RGBFusion توسط گیگابایت برای مادربردهای مبتنی بر پردازنده های intel و amd بکارگرفته شده است. این تکنولوژی از ویژگی های منحصربفردی همچون: مناطق جداگانه جهت نورپردازی ، سازگاری کامل با رشته های RGB و WRGB ، توانای برنامه ریزی و شخصی سازی ویژه و افکتهای بی نظیر نور پردازی بهره می برد.

کمپانی گیگابایت برای به رخ کشیدن کارایی و ویژگی های منحصربفرد RGBFusion دست به همکاری با دیگر برندهای معتبر جهت پشتیبانی تمام و کمال از این تکنولوژی زده است. گیگابایت اینبار با همکاری شرکت corsair بستری را فراهم نموده تا ماژولهای Vengeance RGB ساخت این کمپانی، قابلیت کنترل و برنامه ریزی مستقیم را طریق رابط کاربری RGBFusion داشته باشند تا کاربران بتوانند نورپردازی خلاقانه تر و زیبایی را برای سیستم کامپیوتری خود ایجاد کنند.

zimanews

مدیر بخش بازاریابی Corsair عنوان نمود: ” ما از ارائه رم های Vengeance RGB  بسیار هیجان زده هستیم، زیرا علاوه بر ارائه کارایی بالا، این رمها از فناوری RGB منحصربفردی نیز بهره می برند.” همچنین ایشان عنوان نموده اند که رابط کاربری RGBFusion اولین نرم افزار مرتبط به مادربردها است که قابلیت کنترل کامل نور پردازی رم های Vengeance RGB در کنار نرم افزار ارائه شدۀ خود corsair را دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا