zimanews

یخچال DOOR-IN-DOOR ال‌جی ذخیره و سازماندهی غذاها را راحت‌تر از همیشه کرده است

یخچال چهار در ال‌جی با قابلیت  DOOR-IN-DOOR راحتی و دسترسی بهتری فراهم می‌کند.

ال‌جی به تازگی یخچال جدید پنج در Door-in-Door™ خود را معرفی کرده است. یخچال نوآورانه Door-in-Door™ ال‌جی تنها با فشار یک دکمه، به کاربران این امکان را می‌دهد تا سریع و راحت به نوشیدنی‌ها و خوردنی‌های پرمصرف دسترسی پیدا کنند. یخچال جدید ال‌جی به فناوری انقلابی کمپرسور اینورتر خطی مجهز است و مصرف انرژی کم و عملکرد بی‌صدایی در را اختیارتان خواهد گذاشت. قابلیت فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+™  کمک می‌کند تا غذاها را برای مدت طولانی تری سالم و تازه نگه‌ دارید و سیستم دخیره سازی هوشمند نیز به کاربران این امکان را می‌دهد تا فضای داخل یخچال را مطابق میل خود سازماندهی کنند.

آقای سونگ جین جو (Seong-jin Jo)، رئیس و مدیرعامل بخش لوازم خانگی ال‌جی، می‌گوید: مشتریان به ما گفتند به یخچالی نیاز دارند که دسترسی راحتی به مواد غذایی پراستفاده بدهد و در عین حال با کارایی بالا، انرژی کمتری مصرف کند. یخچال جدید  ™Door-in-Doorال‌جی با دارا بودن فناوری موتور اینورتر خطی به کاربران همان چیزی که می‌خواهند را می‌دهد. یعنی دسترسی سریع، راحت و مصرف انرژی پایین. همچنین به لطف سیستم ذخیره سازی هوشمند، به کاربران امکان ذخیره سازی و سازماندهی هرچه بهتری را می‌دهد.

قابلیت در تو-در-تو Door-in-Door™: راحتی بیشتر با دسترسی آسان و سریع

تنها با فشار ساده یک دکمه برای باز کردن در Door-in-Door™، راحتی بیشتری را بوسیله دسترسی آسان به مواد غذایی پرمصرف و نوشیدنی‌ها تجربه خواهید کرد. این امکان همچنین تعداد دفعات نیاز به دسترسی به محفظه اصلی را کاهش خواهد داد. فناوری در تو-در-تو Door-in-Door™ در مقایسه با باز کردن در یخچال، از هدر رفت هوای سرد تا ۴۷.۳ درصد جلوگیری کرده و مواد غذایی را برای مدت بیشتری تازه نگه می‌دارد. یخچال Door-in-Door™ فضای بیشتری در قفسه‌ها محیا کرده تا مشتریان مطابق میلشان مواد غذایی را سازماندهی کنند. آنها می‌توانند سبد قابل حرکت را مطابق نیازشان به بالا و پایین برده و برای راحتی بیشتر از طبقه میز مانند کوچک داخل یخچال استفاده کنند. طبقه‌ای که به آنها این امکان را می‌دهد تا لیوان نوشیدنی را روی سطح صافش گذاشته و بصورت ایستاده آن را پر کنند. بدون نیاز به اینکه بخواهند بطری سنگین را از یخچال خارج کرده و دوباره آن را برگردانند.

zimanews

سیستم ذخیره‌سازی هوشمند: راه حلی هوشمندانه برای سازماندهی فضای یخچال

سیستم ذخیره سازی هوشمند، به کاربران امکان ذخیره سازی و سازماندهی هرچه بهتر فضای داخلی یخچال را می‌دهد. بخاطر اشغال فضای کم توسط یخساز درون در یخچال، فضای بیشتری در اختیار مصرف‌کننده قرار دارد که به معنی سازماندهی و دسترسی بهتر است. در یخچال ال‌جی با جابجا شدن یخساز از فضای داخلی یخچال به داخل در سمت چپ، فضای بیشتری برای غذا و نوشیدنی‌ها محیا شده است. در عین حال، این فضای اضافه شده یعنی قفسه‌ای که در پایین در یخچال قرار گرفته است، قسمت ذخیره سازی جدیدی محسوب می‌شود که برای قرار دادن تخم مرغ و غذاهای کوچک مثل پنیر و غذاهای آماده بسیار مناسب است. سیستم ذخیره‌سازی هوشمند از قفسه تاشو هم بهره می‌برد که به راحتی خم شده تا فضای بیشتری در اختیار مواد غذایی حجیم مثل بطری‌ ها و ظرف های بزرگ قرار بگیرد. سیستم جامع سازماندهی ال‌جی در قسمت طبقه‌های چندگانه و کشوهای فریزر آن هم صدق می‌کند. این ویژگی نه تنها فضای زیادی در اختیار شما می‌گذارد، بلکه طبقه‌ها هم به آسانی بیرون آمده و وزن زیادی را تحمل می‌کنند.

موتور اینورتر خطی (Inverter Linear™ Compressor): با فناوری انقلابی ال‌جی در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید

به لطف موتور اینورتر خطی منحصر به فرد، یخچال‌های ال‌جی تا ۳۲ درصد در مصرف انرژی صرفه‌‌جویی کرده و ۲۵ درصد صدای کمتری تولید می‌کنند. استفاده از پیستون خطی در کمپرسور های ال جی به جای موتورهای کمپرسور دورانی معمول، باعث شده تا کمپرسور خطی پیشرفته ال‌جی اصطکاک داخلی کمتر، و به تناوب انرژی و صدای کمتری داشته باشد و در عین حال نیز به لطف کم شدن این اصطکاک دوام و پایداری بیشتری را همراه با طول عمر بالا شاهد باشیم. به علاوه این فناوری با کمک حفظ تعادل دمای بهینه باعث می‌شود تا غذاها سالم‌تر مانده و حتی ۱۰ سال گارانتی نیز به آن تعلق گیرد.

zimanews

فناوری فیلتر ™+ Hygiene Fresh

فناوری ارتقا یافته فیلتر ™+ Hygiene Fresh هوای داخل یخچال را تصفیه کرده و از فیلتر چند لایه و یک فن اختصاصی برای استرلیزه کردن فضای داخل یخچال و از بین بردن باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌های مضر استفاده می‌کند. سیستم فیلتراسیون پیشرفته ال‌جی، با یک فرآیند پنج مرحله‌ای بسیار موثر، این کار را انجام می‌دهد. دو لایه فوتوکاتالیست و لامپ فرابنفش باعث از بین رفتن باکتری ها  تا ۹۹.۹۹۹ در صد می‌شود (طبق گواهی شرکت بازرسی انگیسی Intertek) و همچنین دو لایه فیلترهای کربنی بوزُدا،  بوهای اسیدی و قلیایی تولید شده توسط سبزیجات و ماهی فاسد را کم می‌کند. فیلتری که در ™+ Hygiene Fresh به کار رفته است طول عمر بالایی دارد و برای مدت زمان قابل توجهی نیازی به تعویض ندارد. این یعنی راحتی بیشتر و هزینه نگهداری کمتر برای مصرف کننده.

دستگاه آبریز که بر روی در اصلی یخچال قرار گرفته است، با طراحی جدید و باریک‌تر خود که باعث افزایش فضای ۱۰ لیتری داخل یخچال شده است، برای شما آب سرد و گوارایی را فراهم می‌کند. به علاوه دسته براق افقی به یخچال جلوه‌ای مدرن و شیک بخشیده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا