zimanews

۹ شرکت بازی‌سازی به نمایشگاه گیمزکام آلمان می‌روند

پس از بررسی‌های صورت گرفته از بین درخواست‌های استفاده از بسته حمایتی حضور در بزرگ‌ترین نمایشگاه بازی در اروپا یعنی گیمزکام آلمان، طرح ۹ شرکت بازی‌سازی مورد تایید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با توجه به برنامه‌های صورت گرفته در خصوص حمایت از شرکت‌های ایرانی جهت حضور در گیمزکام 2017، جلسه شورای ارزیابی طرح­های ارسالی در محل بنیاد ملی بازی­های رایانه­ای تشکیل گردید.

نظر به استقبال شرکت‌های متعدد برای حضور در نمایشگاه گیمزکام و به منظور استفاده حداکثری بازی‌سازان ایرانی، ساختار پاویون ایران دستخوش تغییر شده و قرار است که به جای ارائه غرفه‌های بزرگ به تعداد کمی بازی‌ساز، به تعداد بیشتری بازی‌ساز میز جلسه تعلق پیدا کند. در همین راستا درخواست نمایندگان 9 شرکت به‌قرار زیر برای حضور در نمایشگاه گیمزکام و برخورداری از میز جلسات مورد پذیرش قرار گرفت:

راسپینا، نوآگیمز، توسعه‌گر شبیه‌ساز، فن‌افزار، آنو، پاییزان، تپ‌سل، گربه­های تنبل و آرنا

همچنین، به منظور ایجاد امکان بهره‌مندی از تعاملات بین‌‌المللی برای شرکت‌هایی که به هر دلیل امکان حضور در نمایشگاه برای آنها فراهم نیست، قرار بر این گردید تا بخشی از پاویون ایران در گیمزکام 2017 به معرفی محصولات آن شرکت‌ها و نیز در اختیار قرار دادن کارت ویزیت یا بروشور محصولات آن‌ها به شرکت‌های خارجی اختصاص پیدا کند. در همین راستا شرکت‌های علاقه‌مند که محصول مناسبی برای عرضه بین‌المللی دارند و می‌خواهند از این فرصت نیز استفاده نمایند می­توانند تا تاریخ 23/2/96 درخواست‌های خود را از طریق پست الکترونیک contact@ircg.ir اعلام نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا