گراف دی

برگزاری چهارمین گراف دی و ارزیابی مدیران عامل ارتباط‌گرا

چهارمین گردهمایی گراف دی با شعار ” روابط عمومی معتمد ، مدیریت مقتدر، ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ با ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط گرا، برگزار خواهد شد.

به گزارش سیار نیوز، دراین گردهمایی برای نخستین بار مدیران عامل شرکت های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارت آپ ها، بانک ها ، بیمه ، شرکت های پرداخت الکترونیکی، شرکت های فناوری و دانش بنیان که بیشترین ارتباط را با مجموعه روابط عمومی خود داشته باشند با همکاری سازمان NGO, کانون کاربران ICT ارزیابی‌ و به عنوان “مدیر عامل ارتباط گرا” انتخاب و تندیس دریافت خواهند کرد.

این خبر می افزاید ، با توجه به اینکه معیار اصلی ارزیابی مدیر، کیفیت عملکردی وی در تحقق اهداف سازمان است ، چهارمین گردهمایی گراف‌دی با عنوان (گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی) با هدف ارائه تجربیات مدیران عامل با مدیران روابط عمومی برای جهت داشتن ارتباط موثر در حوزه اقتصادی برگزار و موضوعات مختلف در این زمینه میان برگزار کنندگان، سخنرانان و شرکت کنندگان مورد بررسی قرار می گیرد.

انجام رایگان ارزیابی مدیران در شاخص های اصلی و فرعی

در این گردهمایی مدیران عامل سازمان های فناوری اطلاعات ایران، شرکت مخابرات ایران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور خواهند داشت.
لازم به ذکر است که با توجه به تامین هزینه های ارزیابی از سوی اسپانسر ها، ارزیابی‌های مدیران در ۶ شاخص اصلی و ۱۰ تا زیر شاخص به صورت رایگان انجام می پذیرد .

علاقه مند ان می توانند برای آگاهی بیشتر از ثبت نام در ارزیابی و انتخاب مدیر برترو نیز مشارکت به سایت گردهمایی گراف دی به آدرس https://grafday.ir مراجعه و یا به دبیرخانه همایش به شماره واتساپ ۰۹۳۹۴۳۶۲۵۳۶ پیام ارسال کنند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا