صرافی آبان‌ تتر

آبان تتر یک میلیونی شد

با فرارسیدن سال میلادی جدید، تعداد کاربران فعال صرافی آبان‌ تتر با رشد بیش از ۴۳ درصدی، به بیش از یک میلیون نفر رسیدند.

به گزارش زیمانیوز، آبان‌تتر اعلام کرد در روز سه‌شنبه ۵ دی ۱۴۰۲، تعداد کاربران این صرافی از یک میلیون نفر عبور کرد.

«فرهاد فلاح»، مدیرعامل این شرکت اعلام کرد: «بیش از پنج سال از آغاز فعالیت آبان‌تتر می‌گذرد و ما اکنون این فرصت را داریم که به عنوان یکی از سه صرافی بزرگ ایرانی، به بیش از یک میلیون کاربر فعال خدمت‌رسانی کنیم.»

رشد ۴۳ درصدی کاربران صرافی آبان‌ تتر در سال ۲۰۲۳

بنابر گزارش سال ۲۰۲۲ آبان‌تتر، تعداد کاربران این صرافی در پایان سال میلادی گذشته، بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر بوده است. اکنون، در آستانه سال میلادی جدید، تعداد کاربران فعال صرافی آبان‌تتر با رشد بیش از ۴۳ درصدی، از ۱ میلیون نفر عبور کرده است. 

مدیرعامل آبان‌تتر در این باره اعلام کرد: «میلیونی شدن آبان‌تتر در آستانه ۵ سالگی این صرافی اتفاق مهمی است که علیرغم تمام چالش‌ها و محدودیت‌هایی که همواره از سمت رگولاتوری و نهاد حاکمیت از یک سو و تحریم‌ها از سوی دیگر نسبت به کسب‌وکارهای رمزارزی در ایران اعمال می‌شود، محقق شده است.»

او همچنین اشاره کرد تحقق این مهم حاصل تلاش بی‌وقفه‌ی تیم آبان‌تتر و البته، اعتماد کاربران به این مجموعه بوده است.

آنطور که روابط عمومی این مجموعه گزارش داده، در طول ۵ سال فعالیت آبان‌تتر، این صرافی همواره به امنیت دارایی و اطلاعات کاربران خود متعهد بوده و بی‌وقفه تلاش کرده تا بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن برای کاربران خود فراهم کند و در بزنگا‌ه‌های مهم، با تمام توان، حافظ امنیت و آرامش خاطر کاربران خود باشد. این مجموعته معتقد است اعتماد یک میلیون کاربر به صرافی آبان‌ تتر، بدون شک، تاییدی بر رفتار متعهدانه‌ی این صرافی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا