گیم

شایعات مربوط به بازی Assassin’s Creed: Ragnarok صحت ندارند

تحلیل‌گر «دنیل احمد» (Daniel Ahmad) شایعات اخیر راجع به نسخه‌ی جدیدی تحت عنوان بازی Assassin’s Creed: Ragnarok را رد کرده و نامعتبر می‌داند.

اخیراً شاهد شایعاتی درباره‌ی نسخه‌ی جدید سری Assassin’s Creed بوده‌ایم که با توجه به آن‌ها، Assassin’s Creed: Ragnarok نام دارد. با این حال، به گفته‌ی دنیل احمد، این شایعات و اطلاعات لو رفته صحت ندارند و نام این عنوان هم چنین نخواهد بود.

اول از همه، سایت دوال‌شاکرز پس از بررسی‌هایی به عمل آورده از اسکرین‌شات منتشر شده از سایت آمازون که جزئیات نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed را شامل می‌شد، به نتیجه رسیده که این اطلاعات صحت نداشته‌اند.

یکی از کاربران توئیتر با نام کاربری xj0nathan نیز مدعی شده که او این اسکرین‌شات جعلی را که توجه رسانه‌ها و بازیکنان مختلف در سراسر جهان را به خود جلب کرده، ساخته است. او در توئیتی گفته است که «خب، وقت گفتن حقیقت است: من بودم که این عکس را درست کردم. پس قطعاً جعلی است».

وی در توئیتی دیگر «عدم حرفه‌ای‌گری از سوی یک سری از سایت‌های ویدئو گیم که در نهایت هدفشان نه خبررسانی، بلکه صرفاً جذب کلیک هست» را محکوم کرده است. در ادامه درباره‌ی میزان پخش این تصویر و اینکه در منابع منبع اصلی تصویر ذکر نشده، صحبت شده است. بنا بر این گفته‌ها، قطعاً می‌توان گفت که آمازون هیچ اطلاعاتی را از نسخه‌ی جدید سری Assassin’s Creed لو نداده و بازی Assassin’s Creed: Ragnarok صحت نداشته است.

علاوه بر این، شایعه‌ی جدید دیگری در 4chan قرار گرفته بود اما به Gaming Route و سپس به ResetERA راه پیدا کرد. در واقع تصویری بسیار تار و ناواضح منتشر شده که ظاهراً از بازی Assassin’s Creed: Ragnarok است. همچنین گفته شده است که این عنوان در ماه فوریه معرفی می‌شود و شاهد نقشه‌ی بزرگی از اسکاندیناوی و انگلیس خواهیم بود.

بازی Assassin’s Creed: Ragnarok

همان‌طور که گفته شد، دنیل احمد که شهرت خوبی در به اشتراک گذاری آمار و ارقام جالب و معتبر و حتی ارائه‌ی اخبار دقیق و موثق از بازی‌ها دارد، تمامی این‌ها را جعلی و نامعتبر خوانده اگرچه گفته است که بخش‌هایی از آن‌ها از جمله بهبود مبارزات و… می‌تواند درست باشد. به هر حال، واضح است که نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed هرچه باشد باید در تمامی زمینه‌ها از جمله مبارزات نسبت به نسخه‌ی قبل خود بهبود پیدا کند و بنا بر این، شایعات جدید هیچ چیز مهم و قابل توجهی برای ارائه ندارند.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن