اتو اکسپو

پنجمین اکسپوی تهران، متفاوت و دیدنی

پنجمین دوره نمایشگاه بزرگ خودرو تهران موسوم به اتو اکسپو (Auto Expo) در شهر آفتاب پایتخت در حال برگزاری است.

به گزارش زیمانیوز، نمایشگاه خودرو تهران با تمرکز بر فناوری‌ها و نوآوری‌های حوزه خودرو بستری معتبر برای تبادل دانش، فناوری و تجارت در این صنعت است.

پنجمین نمایشگاه خودرو تهران، فناوری‌های نوین و صنایع وابسته تهران با نام تجاری “اتو اکسپو تهران” به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویدادهای صنعت خودرو در کشورمان شناخته می‌شود.

بر اساس این گزارش تفاهم نامه همکاری میان گروه ماموت و گروه مپنا با رویکرد توسعه زیرساخت‌های ایستگاه شارژ و سرمایه گذاری برای توسعه پلتفرم‌های برقی و همچنین در زمینه صنعتی سازی خودروهای الکتریکی در کشور، با حضور وزیر صمت و مدیران دو شرکت به امضا رسید.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، طی حضور در غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، ضمن بازدید از توانمندی‌های این سازمان در حوزه ارزیابی و زیرساخت‌های تست خودرو،  در جریان مراحل ساخت پروژه بزرگترین مرکز تست تصادف خاورمیانه، قرار گرفت.  

ضمن این بازدید، سعید تاجیک- مدیرعامل سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران- داشبورد کیفیت و خدمات صنعت خودرو را تشریح کرد که با استقبال وزیر صمت روبرو و مقرر شد یک نسخه از این داشبورد آنلاین، در اختیار وی قرار گیرد. 

تاجیک در گفت‌وگو با وزیر صمت، از خلف وعده بانک صنعت و معدن در تامین مالی این پروژه دانش بنیان علیرغم تایید معاونت علمی و فناوری گلایه کرد که در پی آن وزیر صمت، برای حمایت از این پروژه بزرگ ملی و پیگیری معضل تسهیلات مالی آن قول مساعد داد.

علاقه‌مندان به صنعت خودرو تا ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ وقت دارند تا با مراجعه به محل نمایشگاه اتو اکسپو، از این رویداد دیدن کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا