تکنولوژیسخت افزارلوازم جانبی

SW320؛ نمایشگر پرچمدار BenQ برای عکاس ها

امتیاز دهی

BenQ، از تولیدکنندگان خوشنام نمایشگر‌های کامپیوتر، نمایشگر 4K 31.5 اینچی جدید SW320 را با پنلIPS  برای عکاس ها معرفی کرد. نقطه‌ی تمایز این نمایشگر با سایر محصولات بازار، پشتیبانی از HDR است. SW320 قابلیت بازتولید گستره‌ی رنگی وسیع با پوشش ۹۹٪ Adobe RGB و ۱۰۰٪ sRGB و Rec. 709 را داراست و همچنین از گستره‌ی رنگی DCI-P3 برای سینمای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

این نمایشگر با پنل ۱۰-بیت IPS و 14-bit LUT قادر به ارائه‌ی کیفیت رنگی فوق‌العاده با Delta-E≤2 می باشد.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

SW320 با پنل IPS ۳۱.۵ اینچی و وضوح 4K UHD 3840×2160 و زاویه دید ۱۷۸ درجه از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای بهترین عملکرد استفاده می‌کند:

  • گستره‌ی رنگی 99% Adobe RGB و Technicolor Color Certificate: SW320 گستره‌ی رنگی بسیار وسیعی با ۹۹٪ پوشش Adobe RGB ارائه می‌دهد که به طور چشمگیری بزرگتر از فضاهای رنگی sRGB و 709 است. همچنین با پشتیبانی از DCI-P3 و ۱۰۰٪ از sRGB و Rec. 709، SW320 دارای گواهی از Technicolor برای رعایت استانداردهای سخت‌گیرانه‌ی دقت رنگ در هالیوود، و تولید رنگ‌های ثابت و دقیق است.
  • پشتیبانی از تصاویر دامنه دینامیک بالا (HDR): SW320 با افزایش دامنه دینامیک بین سیاه و سفید برای تصاویری طبیعی و واقعی‌تر، در هر دو ورودی HDMI و DisplayPort از HDR پشتیبانی می‌کند.
  • عمق رنگی 10-Bit، 14-bit 3D LUT، ΔE ≤ 2: این نمایشگر با تولید بیش از یک میلیارد رنگ، تصاویری یکپارچه ارائه می‌دهد و با 14-bit 3D LUT و ارائه‌ی دقت رنگ Delta-E ≤ 2، رنگ‌ها را با ظرافت و دقتی بالا به نمایش می‌گذارد.
  • کالیبره رنگ با Palette Master Element: برای دستیابی به بهترین تنظیمات رنگی، SW320 با استفاده از یک کالیبراتور و نرم‌افزار Palette Master Element کالیبره می شود.
  • یکپارچگی درخشش: SW320 با به‌کارگیری روندهای تنظیم دقیق نور، یکپارچگی مناسبی در درخشش تمام قسمت های نمایشگر ارائه می‌دهد.
  • GamutDuo و حالت سیاه و سفید: GamutDuo به شما امکان این را می‌دهد که تصویر را همزمان در دو گستره‌ی رنگی متفاوت در کنار هم ببینید. همچنین می‌توانید عکس‌ها را قبل از شروع ادیت با افکت سیاه و سفید مشاهده کنید.
  • کنترل از راه دور و سایه‌بان: کنترل از راه دور این نمایشگر به شما امکان تغییر حالت رنگ و تنظیمات تصویر را می‌دهد. SW320 همچنین دارای یک سایه‌بان قابل جداسازی است که در هر دو حالت عمودی و افقی قابل استفاده است و مانع تاثیر نورمحیط بر روی تصویر می‌شود.

 

این نمایشگر دارای یک پایه‌ی قابل تنظیم برای کاهش بازتاب نور، Memory Card Reader، پورت USB 3.0، HDMI 2.0a و DisplayPort/miniDisplayPort 1.4 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن