بی نی سی

فرد، فرآیند، فناوری؛ سه رکن اصلی بی نی سی

مراسم افتتاحیه اولین فروشگاه دیجیتال بی نی سی پنجشنبه ۸ تیرماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.

به گزارش زیمانیوز بانیان این فروشگاه بزرگ قطعات لوازم یدکی خودرو، چهار برادر با نام فامیل قرصی هستند که افتتاحیه اولین فروشگاه دیجیتال بی نی سی با حضور برادران قرصی و مهندسان و کارکنان آن برگزار شد.

بر اساس این گزارش بی‌نی‌سی با حدود ۴ دهه فعالیت در عرصه قطعات خودرو، که پیشتر فروش حضوری و فروش آنلاین را به انجام می‌رساند، اکنون در اقدامی جدید، نخستین فروشگاه دیجیتالی لوازم یدکی خودرو را در غرب تهران افتتاح کرده است که این فروشگاه از فردا جمعه ۹ تیرماه ۱۴۰۲، پذیرای مشتریان خواهد بود.

دکتر محمدناصر معتمدی در این مراسم در خصوص نوآوری فروشگاه بی نی سی گفت: نبود تکنولوژی و نوآوری، موجب شده است که طول عمر شرکت‌ ها در سال های اخیر به شدت کاهش پیدا کند و شرکت ها برای ادامه فعالیت باید به توسعه تکنولوژی و نوآوری بپردازند.

مشاور ارشد هیئت مدیره بی نی سی در ادامه افزود: وی ادامه داد: نبود ایده های نو و نبود تغییر، بسیاری از شرکت های دارای قدمت را به تعطیلی کشانده است که این مساله درس های بزرگی برای کسب و کارهای کشور به همراه دارد.

معتمدی ادامه داد: در این راستا بی نی سی مدلی را ایجاد کرده است که به مشتریان اجازه می داد در مراحل مختلف خرید به صورت دیجیتال با فروشگاه تعامل داشته باشند. این یک فروشگاه دیجیتال است که از سال ۹۷ ایده آن در بی نی سی ایجاد شد.وی در پایان توضیح داد: طراحی فروشگاه بر اساس سه پارامتر فرد، فرآیند و فناوری انجام شده است. علاوه بر این یک استراتژی چندکاناله جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده ها در بی نی سی مستقر شده است تا خواست مشتریان به درستی شناسایی شود.

نمایندگی های بی نی سی به زودی در شهرستانها افتتاح خواهد شد

در ادامه مراسم برادران قرصی بر روی سن حاضر شده و عبدالحسین قرصی از زحمات چندین ساله کارکنان بی نی سی قدردانی کرد و گفت: شرکت بی نی سی مفتخر است که برای اولین بار یک فروشگاه دیجیتال در عرصه قطعات خودرو را افتتاح کند.

وی همچنین در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار زیمانیوز در خصوص نمایندگی های بی نی سی در استانهای دیگر گفت: در سایر شهرستانها در حال حاضر نمایندگی های عمده فروشی فعال هستند که در آینده شعبه های خرده فروشی نیز افتتاح خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در فروشگاه دیجیتال بی نی سی حدود ۱۴ هزار نوع کالا موجود است و خریداران می توانند، کالاهای مورد نیاز خود را از قطعات موتور تا قطعات تزئیناتی خودرو در این فروشگاه تهیه کنند.قرصی در خصوص کیفیت کالای موجود در فروشگاه بی نی سی نیز گفت: ضمانت های لازم برای کالاهای ایساکو و سایپا یدک توسط خود این شرکت ها ارائه می شود و بی نی سی نماینده رسمی این دو شرکت است. علاوه بر این کالاهایی که در بسته بندی بی نی سی نیز وجود دارند، از نظر کیفی تضمین می شوند که از اصالت و کیفیت بالا برخوردار باشند. همچنین کالاهای وارداتی نیز با شناسه های کیفی وزارت صمت عرضه می شوند.

بر اساس این گزارش رونمایی رسمی ایستگاه های فروش دیجیتال توسط هیات مدیره بی نی سی در ادامه مراسم انجام شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا