تکنولوژیلوازم جانبی

کولرمستر MasterMouse S را عرضه می‌کند

امتیاز دهی

کولرمستر، از پیشتازان طراحی و تولید قطعات و لوازم‌جانبی کامپیوتر، امروز از عرضه‌ی MasterMouse S خبر داد. MasterMouse S یک ماوس گیمینگ زیبا است با نورپردازی RGB هوشمند، چهار سطح DPI تا 7200 DPI، و طراحی ارگونومیک جهت جایگیری بهتر در دست.

2

تجهیز شده برای گیمینگ

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

MasterMouse S از یک سنسور نوری PixArt استفاده می‌کند و به شما امکان انتخاب از میان چهار سطح DPI از 400 تا 7200 DPI را می‌دهد. مقادیر DPI بدون درون‌یابی (Interpolation) هستند و همچنین این ماوس از شتاب‌دهی استفاده نمی‌کند. این ویژگی‌ها برای رسیدن به دقت بالا کارآمد هستند.

روی بدنه‌ی ماوس ۶ دکمه وجود دارد و ۵ تای آن‌ها قابل استفاده برای دو عملکرد متفاوت در ترکیب با دکمه‌ی Storm TactiX هستند. Storm TactiX عملکردی مشابه دکمه‌ی Fn بر روی لپتاپ‌ها را دارد و نام آن از CM Storm، نام پیشین خط محصولات گیمینگ کولرمستر، نشأت گرفته است.

به لطف پردازنده‌ی 32-bit ARM و حافظه‌ی داخلی 512KB می‌توانید ماکروها و تنظیمات خود را روی پنج پروفایل برای استفاده روی هر کامپیوتری و بدون نیاز به نرم‌افزار جانبی ذخیره کنید. به این ترتیب تنظیماتتان را بدون محدود بودن به کامپیوتر خودتان، همه‌جا در دسترس خواهید داشت.

3

نورپردازی RGB قابل تنظیم

نورپردازی به کار رفته در لبه‌ی چرخ ماوس و لبه‌ی پشتی ماوس قابل شخصی‌سازی با انتخاب از ۱۶.۷ میلیون رنگ و طیف وسیعی از افکت های نوری برای هر قسمت است.

تمام تنظیمات نورپردازی، عملکرد دکمه‌ها، تنظیمات ماکرو، سطح DPI و تنظیمات مختلف سنسور قابل شخصی سازی توسط نرم‌افزار کولرمستر هستند.

دوام قطعات داخلی و خارجی

پوشش بیرونی  UVمات به کار رفته در MasterMouse S در برابر فرسایش مقاوم است و اثر انگشتان را به خود نمی‌گیرد. دو دکمه‌ی اصلی از سوییچ‌های Omron استفاده می‌کنند که تا بیش از ۲۰ میلیون کلیک عمر می‌کنند و نقطه‌ی اتصال کابل نیز با دوام مناسب برای استفاده‌ی گیمینگ طراحی شده است.

MasterMouse Lite S نیز با ظاهری مشابه و امکاناتی ساده تر به همراه این محصول عرضه می‌شود. این ماوس ۸۶ گرم وزن دارد و دارای نورپردازی LED سفید در دو قسمت است و از سنسور نوری PixArt PAW3509 با سه سطح DPI تا 2000 DPI استفاده می‌کند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن