ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

احتمال عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول‌های نسل جدید وجود دارد

استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) به انتشار بازی Cyberpunk 2077 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس بی‌میل به نظر نمی‌رسد.

با نزدیک شدن به پایان نسل جاری یعنی نسل هشتم، سازندگان مختلف از تمام قدرت و ظرفیت‌های کنسول‌ها استفاده می‌کنند و جلوه‌هایی خیره‌کننده‌ را ارائه می‌دهند. به نظر می‌رسد که بازی Cyberpunk 2077 یکی از این عناوین خیره‌کننده‌ برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد بود و استودیوی سی‌دی پراجکت رد هم قبلاً به این موضوع اشاره نموده است.

با این حال، این احتمال هم وجود دارد که سی‌دی پراجکت رد بازی Cyberpunk 2077 را به پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سریز ایکس بیاورد و نسخه‌ای را عرضه کند که عملکرد و گرافیک بهتری دارد و قاعدتاً فروش بیشتری را هم در طول زمان تجربه خواهد کرد. در واقع این استودیو چنین اتفاقی را غیرممکن نمی‌داند.

سی‌دی پراجکت رد طی گفت‌وگویی در توئیتر اعلام کرده است که احتمال انتشار Cyberpunk 2077 بر روی کنسول‌های نسل جدید وجود دارد ولی تمرکز اصلی کنسول‌های کنونی هستند و سازندگان عمده وقت و تمرکز خود را بر روی آن‌ها گذاشته‌اند.

این استودیو در گذشته هم از علاقه به انجام این کار گفته است. اگرچه در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و حتی این عنوان هنوز بر روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم به انتشار نرسیده و باید تا ماه آپریل منتظر ماند، به احتمال بسیار زیاد Cyberpunk 2077 را بر روی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس هم خواهیم دید.

بازی Cyberpunk 2077 در ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ مصادف با ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ برای پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و در تاریخ دیرتری بر روی گوگل استادیا منتشر می‌شود. با این وجود، به نظر نمی‌رسد که بر روی سوئیچ عرضه شود از آنجا که استودیوی سی‌دی پراجکت رد اخیراً در این باره به سادگی پاسخ داده است که «احتمالاً نه».

نظر شما درباره‌ی بازی Cyberpunk 2077 چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن