محصولات دی‌لینک با گارانتی الماس رایان ایرانیان

سه‌شنبه، چهارم مهر ماه ۱۴۰۲، نشست‌ خبری با حضور مدیران منطقه خاورمیانه دی‌لینک، مدیران ارشد الماس رایان ایرانیان و اصحاب رسانه در دفتر شرکت الماس برگزار شد.

در این نشست، شرکت الماس‌ رایان ایرانیان به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات دی‌لینک در بازار ایران معرفی شد.

در ابتدای مراسم آقای معین صامعی مدیر مارکتینگ الماس ضمن خوش‌آمدگویی به اصحاب رسانه، مدیران دی‌لینک و مدیران الماس را معرفی و سپس، خبر اضافه شدن محصولاتی از جمله، مودم، روتر، سوئیج، اکسس پوینت و …. به سبد کالای این شرکت را اعلام فرمودند.

هریسون آلبرت مدیر منطقه‌ای خاورمیانه دی‌لینک شرح حالی از مسیر پیشرفت و جایگاه جهانی برند را اعلام کردند و سپس از همکاری جدید خود با الماس رایان ایرانیان در کنار دو نماینده دیگر این شرکت در بازار ایران را مطرح کردند و هدف خود از همکاری با الماس رایان را قدرت شبکه‌سازی و واردات این شرکت بود.

تولید محصولات دی‌لینک به نام خود برند در ایران

وحید غرویان (مدیرعامخل الماس رایان ایرانیان) سابقه  همکاری دی‌لینک در بازار ایران را تشریح کردند و در ادامه از تولید این محصولات در کارخانه الماس خبر دادند.

شرکت الماس رایان به تولید محصولات دی‌لینک با نام خود برند دی‌لینک نیز اقدام کرده‌اند که یکی از حساسیت‌های دی‌لینک برای تولید در کشورهای دیگر “تولید محصول با نام خود برند” می‌باشد.

غرویان مشکل اصلی محصولات ۵G در ایران را عدم وجود قانون دانست که در این زمینه با رگولاتوری وارد مذاکره می‌شوند تا بتوانند مشکلات قانونی را مرتفع کنند.

پرسش و پاسخ

بخش پایانی مراسم، جلسه پرسش و پاسخ بود که در مقابل سوال عاقبت سایت لیون کامپیوتر چه میشود؟ آقای غرویان ضمن اعلام رسمی که این سایت متعلق به الماس رایان ایرانیان می‌باشد، در ادامه به عنوان یک سایت قدرتمند فروش این مجموعه به صورت بازو فروش آنلاین فعالیت خود را ادامه خواهد داد ولی با سیاست‌گذاری جدید که در آینده اعلام خواهد شد.

در خصوص تولید محصولات SSD, RAM در کارخانه شرکت با نام تجاری FDK، و حوزه تولید تجهیزات شبکه و مودم با نام تجاری D-Link، آقای غرویان و آقای صامعی تاکید خاص به تولید تمام قطعات الکترونیکی در داخل ایران اشاره کردند و حتی از خبرنگاران دعوت شد تا از کارخانه تولیدی این شرکت بازدید نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا