معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای خبر داد

بازی‌سازان نسبت به تکمیل طرح بازی‌های صادرات محور خود اقدام کنند
معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که ابتدای هفته از تمدید فرآیند درخواست حمایت از بازی‌های صادرات محور خبر داده بود در اظهار نظر جدیدی گفت: تا به حال بیش از ۱۶ طرح برای حمایت بازی‌های صادرات محور ثبت شده است که تعدادی از آن‌ها به‌صورت ناقص برای ما ارسال شده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هادی جعفری منفرد پیرامون همین موضوع گفت: شرکت‌های بازی‌سازی از این طرح استقبال خوبی به عمل آورده‌اند اما برخی از این طرح‌ها ناقص هستند و امکان بررسی و ارزیابی آن‌ها وجود ندارد.
جعفری منفرد افزود: برای این‌که کار به بهترین نحو انجام گیرد نیاز است تا طرح‌ها کامل باشند. بخشی از این طرح‌ها علاوه بر این‌که مستندات کافی همراه خود ندارند، مستندات تجاری نیز ندارند که عملا اجازه نمی‌دهد طرح‌ها کامل بررسی شوند.
معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ادامه داد: با توجه به این‌که این فرآیند تا پایان روز جمعه ۲۱ آبان تمدید شده است، افرادی که طرح‌های خود را ارسال کرده‌اند این فرصت را دارند تا هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل آن‌ها اقدام کنند.
متقاضیان جهت ثبت‌نام در فرآیند این بسته حمایتی لازم است پس از ثبت اطلاعات شرکت خود در سامانه http://iranrate.ir/ گزینه مربوط به «درخواست حمایت از بازی‌های صادرات محور» را انتخاب کرده و مستندات خواسته شده را در آنجا وارد نمایند. آن دسته از افرادی که طرح‌‌ها و مستندات خود را ارسال کرده‌اند نیز می‌توانند از طریق همین سامانه نسبت به تکمیل آن اقدام کنند.
مهلت ثبت درخواست و تکمیل آن تا پایان روز جمعه ۲۱ آبان ماه ادامه خواهد داشت و تمدید نمی‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا