انتشار بازی Diablo 4

انتشار بازی Diablo 4 و بازی Overwatch 2 تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاد

امروز پس از انتشار نتایج سه ماه سوم سال مالی ۲۰۲۱ توسط شرکت اکتیویژن بلیزارد، مشخص شد که دو بازی بزرگ شرکت بلیزارد اینترنتینمنت یعنی بازی نقش‌آفرینی اکشن Diablo 4 و شوتر قهرمانی Overwatch 2 با تاخیر عرضه خواهند شد.

دلیل تاخیر در عرضه این بازی‌ها، زمان بیشتر برای توسعه‌دهندگان این دو بازی و رشد منابع خلاقیت آن‌ها اعلام شده است. البته این تنها خبری نبود که در خصوص شرکت بلیزارد منتشر شد. طی تغییر و تحولاتی که شرکت بلیزارد در این چند وقت تجربه کرده، اعلام شد که جِن اونیل (Jen Oneal) یکی از دو مدیر ارشد بلیزارد از سمت خود کنارگیری کرده و حالا تنها مایک یبارا (Mike Ybrra) با بیش از ۲۰ سال سابقه به عنوان مدیر اجرایی ایکس باکس، مدیریت بلیزارد را برعهده گرفته است.

یبارا در خصوص وقایع اخیر در خصوص تاخیر در انتشار بازی Diablo 4 و بازی Overwatch 2 اعلام کرد که دلیل این اتفاق، تغییرات در سیستم مدیریت و رهبری تیم‌های توسعه بوده است. همین چند وقت پیش بود که مدیر ارشد بلیزارد پس از حجم زیادی از اعتراضات از کار خود برکنار شد و مایک یبارا در کنار جن اونیل وظیفه مدیریت را برعهده گرفتند. همچنین طی یک سری گزارشات اعلام شده است که احتمالا بلیزارد تغییر نام دهد، با این حال این شرکت در خصوص این گزارش واکنشی نشان نداده و آن را تایید نکرده است.

بنابراین فعلا تنها بازی بزرگی که از سوی اکتیویژن بلیزارد منتشر خواهد شد، بازی Call of Duty Vanguard خواهد بود که در تاریخ ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ در دسترس گیمرها و علاقه‌مندان قرار خواهد کرد.

منبع: Windows Central

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا