کنترلر مرکزی fibaro hc2

کنترلر مرکزی ۲ خانه هوشمند فیبارو یک کنترلر اتوماسیون خانگی کامل است که با سنسورها و دستگاه های واقع در سراسر خانه با استفاده از پروتکل های ارتباطی سیمی و یا بی سیم Z-Wave ارتباط برقرار می کند. همچنین جهت ارتباط خارجی از اتصال پهنای باند موجود (DSL یا کابل)  پشتیبانی می کند.

این کنترلر مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد در حالیکه مانند همه محصولات Fibaro ، نصب و استفاده از آن آسان می باشد.

کنترلر مرکزی ۲ فیبارو به شما اجازه می دهد تا به راحتی شبکه اتوماسیون خانگی خود را مدیریت کنید، چه زمانیکه در خانه باشید و یا در دفتر کار و یا در حال استفاده از یک تلفن همراه.

زیبا و مدرن

کنترلر مرکزی ۲ فیبارو ماهرانه طراحی شده است.

مدرن و زیبا می باشد، به لطف بدنه آلومینیومی زیبا و براق آن، مهم نیست که کجا آن را نصب کنید.

پردازشگر Intel Atom 1.6 گیگاهرتز

کنترلر مرکزی ۲  سریع ترین کنترلر خانه هوشمند در جهان می باشد. پردازنده اینتل اتم آن، سریع و با مصرف کم انرژی می باشد که باعث می شود کنترلر مرکزی خانه هوشمند ۲ عملکردی با سرعت بالا در کنار بازده مناسب مصرف انرژی ارائه دهد.

GB RAM, 2GB SLC Hard Drive۱

ترکیب حافظه بزرگ و پردازنده فوق العاده سریع به این معنی است که کنترلر مرکزی خانه هوشمند ۲ سرعت تبادل اطلاعات بسیار بالایی با تمام وسیله ها در شبکه  دارد.

GB MLC Recovery Disc۴

ایمنی کاربر به طور قابل ملاحظه ای با رویکرد جدید حفاظت از داده ها بهبود یافته است. هر کنترلر مرکزی ۲،  حافظه بازیابی خود را دارد که نسخه پشتیبان هر کنترلر را نگه داری می کند. این ویژگی به طور کامل هر سیستم را از دسترسی های غیر مجاز محافظت می کند. همچنین با این ویژگی اگر در سیستم خطایی رخ دهد، می تواند به سرعت، آخرین نسخه پشتیبان درست را در سیستم بارگزاری کرد.

نصب و راه اندازی سریع و آسان

جهت نصب HC2، همه کاری که باید انجام دهید این است که سیم برق و کابل شبکه را همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است وصل نمایید. پس از آنکه نصب کامل شد، شما می توانید به کنترلر مرکزی ۲ خانه هوشمند خود از طریق شبکه Wi-Fi خانگی دسترسی داشته باشید. اگر مشکلی پیش آید، عیب یابی با نگه داشتن دکمه ریست برای چند ثانیه و دسترسی به کنترل پنل HC2 با ای پی  ۱۹۲.۱۶۸.۸۱.۱ امکان پذیر می باشد.

وسیله های متصل، ارائه امکانات جدید

عملکرد وسیله های لینک شده امکان ترکیب چندین وسیله به یک وسیله مجازی با قابلیت های ترکیبی می دهد – به عنوان مثال ۳ ترموستات به اضافه سنسور دما و رطوبت. مزیت اصلی این ویژگی راحتی توانایی کنترل دستگاه های متعدد بطور هم زمان، با فشار دادن یک دکمه می باشد. مزیت دوم کاهش آیکون های تعداد وسیله ها در رابط کاربری می باشد.

راحتی زیاد با پنل کاربری

رابط کاربری کنترلر مرکزی ۲ خانه هوشمند فیبارو امکان کنترل آسان گروهی وسیله ها با کارکرد مشابه را می دهد. با پنل کاربری، شما به راحتی می توانید عملکردهای گروه های وسیله ها را بر اساس روزهای هفته و یا ساعات روز زمانبندی کنید.

سناریوهای پیشرفته

ویژگی های پیشرفته کنترلر مرکزی خانه هوشمد ۲ فیبارو کنترل کامل شبکه خانگی را به شما می دهد و شما را قادر به ایجاد سناریوها برای زمانی که اتفاق خاصی رخ می دهد می کند. به عنوان مثال، زمانیکه باران می بارد، شما می توانید سیستم را برنامه ریزی کنید که تمام پنجره ها را ببندد و آبپاش های باغچه را خاموش کند.

geolocalization

محلی سازی جغرافیایی به شما این امکان را می دهد که اعضای خانواده خود را توسط GPS برای ایمنی ردیابی کنید. همه کاری که باید انجام دهید این است که تلفن و دستگاه را با هم انطباق دهید – فقط در چند دقیقه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا