حضور همراه اول در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ با شعار به آینده متصل شو

همراه اول با شعار «به آینده متصل شو» به نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال با عنوان تجاری تلکام ۲۰۲۳ می‌رود.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال (تلکام ۲۰۲۳) با محوریت «تحول دیجیتال و اتصال پذیری» و حضور نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در سالن ۶ نمایشگاه بین المللی تهران، از ۲ تا ۵ دی ۱۴۰۲ برگزار می شود.

همراه اول در این رویداد چهار روزه که با حضور و مشارکت هیات های تجاری از ۹ کشور جهان برگزار می شود، با شعار «به آینده متصل شو» در سالن ۶ محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران حضور خواهد داشت.

شرکت ارتباطات سیار ایران به عنوان لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال، در قالب شش زون تخصصی «IOT»، «۵G»، «امنیت»، «سرویس های اپراتوری»، «آینده ارتباطی» و «خدمات مشترکان» در این نمایشگاه به ارائه سرویس ها، محصولات و پاسخگویی به مشترکان خواهد پرداخت.

زون اینترنت اشیاء مختص ارائه سرویس های «خودروی متصل»، « ردگیری و مانیتورینگ کانتینری» و «ابزارهای هوشمند» است و زون امنیت نیز به معرفی «بیسیم سازمانی آواک»، «راهکارهای جامع امضای دیجیتال» و «اپراتور امنیت» خواهد پرداخت.

زون تخصصی ۵G یا فناوری نسل پنجم ارتباطی که در واقع برگرفته از رویکرد همراه اول نسبت به توسعه آخرین نسل از فناوری ها بر بستر شبکه ارتباطی خود است نیز ضمن به امکان اشتراک گذاشتن «تجربه بکارگیری پلتفرم بومی Mec در قالب یک یوزکیس» برای بازدیدکنندگان از غرفه اپراتور اول تلفن همراه، به ارائه «راهکارهای جامع شبکه سلولی خصوصی» و «مودم های ۵G» خواهد پرداخت.

همچنین بازدیدکنندگان از نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ می توانند با حضور در غرفه همراه اول ضمن آشنایی با محورهای اصلی «فراخوان ایده و محصول ۵G»، در صورت داشتن ایده، راهکار یا محصولی در زمینه یوزکیس های نسل پنجم ارتباطی، از مزایا و جوایز شرکت در این فراخوان بهره مند شوند.

زون سرویس های اپراتوری نیز دیگر بخشی است که ارائه «خدمات رومینگ بین الملل و بین اپراتوری»، «سبد سیمکارت» و «خدمات ابری» را درون خود خواهد داشت.

راه حل «واقعیت افزوده در دنیای تلکام» به عنوان سرویس زون آینده ارتباطی به تعامل با مخاطبان خواهد پرداخت و در زون خدمات مشترکان نیز سرویس های «خدمات در محل همراه یار»، «باشگاه مشتریان»، «از من بپرس» و «توسعه خدمات غیرحضوری» پذیرای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهند بود.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی نیز دایر خواهد بود که متخصصان همراه اول در آن حضور و مشارکت خواهند داشت.

گفتنی است نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ از ساعت ۸ الی ۱۵ میزبان متخصصان صنعت مخابرات و علاقه مندان به این حوزه خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا