HONORبه همراه شرکا و هوادارانش دو سالگی اش را جشن گرفت

 

HONOR، پرفروش ترین برند اینترنتی گوشی هوشمند در جهان، دومین سالگرد شروع فعالیتش را با حضور شرکا و هوادارانش در سرزمین مادری جشن گرفت.

جشن دو سالگی HONOR که در روزهای ۱۲ و ۱۳ دسامبر در مرکز ورزشی Universiade شنزن در چین برگزار شد، شامل فعالبت ها و بازی های تعاملی و نمایش راهکارهای جدید و آینده این برند بود. هانر در طول این مراسم برای تحقق شعار be brave، هواداران و شرکایش را در ورزش ها و فعالیت های چند رسانه ای این جشن، به نترس بودن تشویق کرد.

Day-1-+=¦¬+½-í-+-315

بر اساس این گزارش، شرکای تجاری هانر، ایده های آتی خود را برای همکاری بیشتر با این برند در این مراسم در معرض نمایش قرار دادند. این برند تا کنون با ۲۱ شرکت بین المللی بزرگ مانند گوگل، شورلت، بایدو، کوکاکولا در جهت رسیدن به تجربه ایده آلی از مفهوم mobile-internet همکاری کرده است. هانر اعلام کرد با خط مشی «آینده با شرکا» در جست و جوی روابط استراتژیک جدید است.

جرج ژائو، رییس برند هانر، در این جشن با ابراز خوشنودی در میان شرکا و رسانه های سرتاسر جهان از هواداران وفادار تشکر کرد و گفت: رشد مداوم ما طی دو سال اخیر به ما این شجاعت را می دهد که با تلاش همه جانبه به فعالیت های مان ادامه دهیم.

علاوه بر این، HONOR در این جشن با معرفی استراتژی خانه هوشمند خود اعلام کرد که قصد دارد با گسترش محصولات خود در زمینه لوازم جانبی هوشمند، راهکارهای سبک زندگی هوشمندتر را توسعه دهد.

Day-1-+=¦¬+½-í-+-226

رییس برند هانر، با اشاره به اینکه هدف ما در سال ۲۰۱۶ همکاری بیشتر با شرکا و گسترش بازار جهانی است، گفت: با فناوری و نوآوری های بزرگ، می توانیم محصولات و سرویس هایی در سطح و کلاس جهانی برای مشتریان مان عرضه کنیم و با استراتژی جدید، تداوم رشدمان را در بازار حفظ کنیم.

گفتنی است برند HONOR بیشترین رشد فروش در میان برندهای اینترنتی گوشی هوشمند در ۷۴ کشور جهان را دارد و تنها برند گوشی هوشمند در جهان است که فروشی بیش از یک میلیارد RMB در ۱۱ نوامبر در Tmall داشته است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا