اینستاگرام نمایش پست بر اساس تاریخ را برمی‌گرداند

اینستاگرام نمایش پست بر اساس تاریخ را باز می‌گرداند

آدام موسری، مدیر پلتفرم اینستاگرام با انجام یک پرسش و پاسخ از طریق استوری حساب شخصی خود، به برخی از سوالات کاربران پاسخ داد. یکی از مسائل مهمی که در این پرسش و پاسخ مطرح شد، برنامه اینستاگرام برای بازگشت نمایش پست بر اساس تاریخ بود.

اینستاگرام قرار است برای این کار دو نوع ویژگی مختلف را در ابتدای سال میلادی جدید امتحان کند. یک نسخه، اجازه می‌دهد تا گلچین مورد نظر خود از فالووها را انتخاب کنید تا بر اساس تاریخ انتشار پست‌هایشان، ابتدا آن‌ها را مشاهده کنید. نسخه دیگر به این صورت است که پست‌ها بر اساس همه افرادی که دنبال کرده‌اید، به ترتیب تاریخ پست‌هایشان نمایش داده خواهند شد. البته آدام موسری سخنی از تغییر یا تاثیر این ویژگی‌ها روی پست‌هایی که بر اساس پیشنهاد اینستاگرام نمایش داده می‌شوند، به میان نیاورد.

این مطلب راهم مطالعه کنید:
اینستاگرام قابلیتی را جهت تعدیل استفاده‌ی کاربران آزمایش می‌کند

با این حال اینستاگرام قصد ندارد این ویژگی‌ها را به صورت اجباری و پیش فرض در پلتفرم خود قرار دهد. کاربران قادر خواهند بود روی تجربه کاربری‌شان در هنگام نمایش پست اینستاگرام کنترل داشته باشند. بنابراین ویژگی نمایش پست‌ها بر اساس رنک الگورتیم پا برجا خواهند ماند. این ویژگی همانند توییتر به کاربران اجازه می‌دهد که بین گزینه نمایش پست‌ها بر اساس رنکینگ و بر اساس تاریخ یکی را انتخاب کنند.

منبع: The Verge

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا