نصب گوگل پلی استور روی ویندوز ۱۱

چطور گوگل پلی استور را روی ویندوز ۱۱ نصب کنیم

یک دانشجو توسعه‌دهنده و طراحی نرم‌افزار توانسته گوگل پلی ویندوز ۱۱ را اجرا کند. او با روشی که به کار برده است، اجازه داده تا تمامی اپلیکیشن‌های اندرویدی روی جدیدترین ویندوز مایکروسافت اجرا شوند. شما هم می‌توانید با نصب پلی استور روی ویندوز ۱۱ تمامی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های اندرویدی را اجرا کنید.

هفته پیش بود که مایکروسافت تست‌های پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی را در ویندوز ۱۱ آغاز کرد. با این حال اجرای رسمی این اپلیکیشن‌ها در حال حاضر محدود به اپ‌استور آمازون و کمتر از ۵۰ اپلیکیشن در مرحله پیش‌نمایش است. اما با نصب گوگل پلی استور روی ویندوز ۱۱ شما می‌توانید هر اپلیکیشن و بازی اندرویدی را روی سیستم عامل ویندوزی خود داشته باشید و اجرا کنید.

روش نصب گوگل پلی ویندوز ۱۱

دانشجویی که قادر به انجام چنین کار شگفت‌انگیزی شده، در توییتر با حساب کاربری ADeltaX فعالیت می‌کند. او یک طراح UX ایتالیایی است که طریقه نصب گوگل پلی استور روی ویندوز ۱۱ را با همه به اشتراک گذاشته است. با این حال نصب گوگل پلی استور در ویندوز ۱۱ نیازمند آشنایی با دستورات کدنویسی Linux Commands یا Command Prompts دارد. اما اگر برای این کار مشتاق هستید، این دانشجو مراحل انجام این کار را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است.

همچنین اگر می‌خواهید تخصصی‌تر به روش نصب گوگل پلی استور پی ببرید، می‌توانید به صفحه گیت هاب این دانشجو سر بزنید. هیچ بازی و اپلیکیشنی وجود ندارد که از این روش روی ویندوز ۱۱ شما اجرا نشود. هرچند که انتظار می‌رود پشتیبانی رسمی از گوگل پلی در ماه‌های آتی از سوی مایکروسافت اجرایی شود.

منبع: Verge

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا