برترین اخباررویداد‌هانمایشگاه ها

فراخوان اعلام آمادگی برای حضور شرکت های فناوری اطلاعات ایرانی در نمایشگاه سبیت 2017 آلمان

امتیاز دهی

سازمان نظام صنفی رایانه ای از اعضای صنف دعوت می کند تا آمادگی خود را برای حضور در پاویون شرکت های ایرانی در نمایشگاه سبیت 2017 هانوفر آلمان اعلام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پیروی انعقاد تفاهم نامه رسمی سازمان نظام صنفی رایانه ای با مدیران نمایشگاه سبیت آلمان در تابستان اخیر و تحکیم و توسعه این روابط در نمایشگاه الکامپ2016 ، سازمان نظام صنفی رایانه ای قصد دارد درقالب یک پاویون واحد و شایسته، توانمندی شرکت های ایرانی در حوزه ICT را در نمایشگاه بین المللی سبیت هانوفر آلمان 2017 عرضه کند.
نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر جهان قرار است از 20 الی 24 مارس 2017 (30 اسفند 1395 تا چهارم فروردین 1396) برگزار شود.
با توجه به تفاهم و ارتباط مستمر سازمان با مدیران سبیت و نماینده رسمی این نمایشگاه در کشورمان به منظور تسهیل فرآیند حضور شرکت های پاویون ایران درCeBIT2017 تحت نظارت سازمان نظام صنفی رایانه ای، از تمام شرکت های عضو سازمان دعوت می شود در صورت تمایل، آمادگی اولیه خود را برای حضور در این پاویون اعلام کنند تا پس از ثبت نام اولیه از سوی سازمان با متقاضیان تماس حاصل شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن