لوازم خانگی ال جی

جدیدترین جاروبرقی ال‌جی به بازار ایران آمد

اگر به دنبال یک جاروبرقی با طراحی اصیل و در عین حال دارای فناوری‌های روز می‌گردید، جاروبرقی جدید‌ پاکت‌دار B7 ال‌جی با قدرت مکش بالا، فیلتر ضد آلرژی و طراحی خاصش حتما نظر شما را جلب خواهد کرد.

در جاروبرقی B7 از نسخه جدید موتورهای اینورتر، یعنی Smart Inverter Motor™ ۲.۰ برای اولین بار در ایران استفاده شده است. این موتور اینورتر هوشمند بسیار قدرتمند و بادوام است و در مقابل یک جاروبرقی ۲۲۰۰ وات معمولی بالاترین میزان تمیزی را تا بیش از ۱۱ درصد ارائه می‌دهد. این موتور از دوام بالایی برخوردار است و در حالی که موتورهای ذغالی معمولی عمر مفید نهایت ۳۵۰ ساعته دارند، این موتور حداقل عمر مفید ۱۰۰۰ ساعته دارد. همین امر باعث شده است تا موتور اینورتر هوشمند گارانتی ۱۰ ساله ال‌جی را در اختیار داشته باشد و بخاطر نداشتن اصطحکاک هیچگونه ذرات کربنی منتشر نکند. عدم ایجاد تولید ذرات کربنی علاوه بر ایجاد محیط بهداشتی در منزل، به عدم افزایش دمای کره زمین نیز کمک می کند.

این جاروبرقی حتی بیشتر از قبل به بهداشت محیط اهمیت می‌دهد و از هرگونه آلرژی جلوگیری می‌کند. کیسه این جاروبرقی روکشی از جنس اسید تانیک دارد که باعث می‌شود تا ۹۹ درصد ذرات گرد و غبار، مایت‌های گرد و غبار و مایت‌های آلرژی‌زا (موجودات ذره بینی) حل شوند. از این کیسه دو عدد به مشتری تحویل داده می‌شود تا هر زمان لازم بود آن را تعویض کند. در کنار این کیسه ضد آلرژی، جاروبرقی B7 داراری بالاترین درجه فیلتر بهداشتی است و ذرات مضر گرد و غبار را تا ۹۹,۹۹۹ درصد توسط فیلتر سه لایه HEPA14 جذب می‌کند.

در زمینه ساخت نیز ال‌جی در طراحی ارگونومیک خود تحولی ایجاد کرده است و بیش از همیشه نحوه کار با این جاروبرقی را مطابق با ساختار بدن انسان طراحی کرده است. در این راستا ۱۴ عامل از جمله طول، زاویه و ضخامت دسته جاروبرقی بهینه سازی شده است. بطوریکه مرکز ثقل آن پراکنده می‌شود و در نتیجه کاربری آسان‌تری را در حین استفاده به کاربر می‌دهد. این دسته خلبانی باعث کاهش بهینه استفاده ۱۹ درصدی از عضلات بازو و ۱۰ درصدی عضلات مچ دست می‌شود. خرطومی سبک و انعطاف‌پذیر آن نیز به شما این امکان را می‌دهد تا بدون فشار و با آزادی عمل بیشتری حرکت کنید. به علاوه این موارد سیستم کنترل صدای دستگاه نیز بهبود پیدا کرده است و با تعبیه شدن مخزن دوگانه برای موتور تا ۱۰ درصد نسبت به قبل صدای کمتری می‌شنوید.

از لحاظ ظاهری نیز جاروبرقی B7 کاملا مدرن شده است. طراحی متالیک با دوام و دوخت ضربه‌گیر چرم در جلو و کنار بدنه علاوه بر آنکه به آن ظاهری زیبا و منحصر به فرد بخشیده است، باعث جلوگیری از آسیب رساندن به وسایل خانه در حین کار می شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا