ال‌جی با افتخار توانست ۲۱ جایزه خلاقیت را در CES 2017 کسب کند

ال‌جی پنجمین جایزه خلاقیت CES را برای تلویزیون OLED خود دریافت کرد و برای دومین سال متوالی تلویزیون اولد LG SIGNATUREعنوان “خلاقانه‌ترین” دستگاه را به خود اختصاص داد.
انجمن فناوری های مصرفی (CTA) نوآوری‌های منحصربه‌فرد شرکت ال‌جی در فناوری و طراحی را با اعطای ۲۱ جایزه ابتکار در CES 2017به رسمیت شناخت و تحسین کرد. از جمله جوایز نوآوری تعلق گرفته میتوان از سری محصولات فوق‌پیشرفته LG SIGNATURE ، تلویزیون OLED و تلفن پیشرفته، هوشمند و چندرسانه‌ای ال‌جی V20 نام برد. امسال، پنجمین سال متوالی است که تلویزیون OLED ال‌جی جایزه نوآوری CES را دریافت می‌کند. این یعنی تأییدیه رسمی صنعت لوازم الکترونیک برای خلاقانه‌ترین محصولاتی که در بزرگترین نمایشگاه تجاری فناوری های مصرفی، که هر سال برگزار می‌شود.
ces-innovation-award-2
امسال پنجاهمین سالگرد برگزاری نمایشگاه CES 2017 به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری فناوری دنیاست که ال‌جی و شرکت تابعه‌اش یعنیZenith ، از زمان تأسیس این نمایشگاه یعنی سال ۱۹۶۷، در آن شرکت داشته‌اند. ال‌جی در ۱۱ رده بسیار رقابتی مورد تقدیر و تحسین قرار گرفت که شامل: لوازم خانگی، تجهیزات صوتی و تصویری و لوازم جانبی، تلفن‌های همراه بی‌سیم و لوازم جانبی آن، نمایشگر‌های پخش ویدئو، خانه هوشمند، هدفون، فناوری برای دنیای بهتر، فناوری‌های پایدار و دوست‌دار محیط زیست، دستگاه‌های پخش‌کننده همراه و لوازم جانبی کامپیوتر بود. محصولات برنده جایزه در نمایشگاه CES 2017در لاس‌وگاس از ۵ تا ۸ ژانویه ۲۰۱۷ به نمایش درخواهند آمد.
در میان محصولات ال‌جی، سری محصولات LG SIGNATURE در کسب جوایز نوآوری در CES 2017 پیشتاز بودند. تلویزیون‌ها، ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی با تقدیر و تحسین‌های بسیار افتخارآمیزی مواجه شدند. محصولات LG SIGNATURE ترکیبی از بهترین فناوری‌های پیشرفته ال‌جی و طراحی با کلاس جهانی و توجه ویژه به جزییات هستند که برای فهیم‌ترین مشتریان امروز ال‌جی در نظر گرفته‌ شده‌اند. نسل دوم تلویزیون LG SIGNATURE OLED، که در نمایشگاه CES 2017پرده‌برداری خواهد شد، بالاترین افتخارات صنعت را با کسب جایزه “بهترین نوآوری‌ها” برای دومین سال متوالی دریافت کرد.
جوایز ابتکارCES، که توسط CTA پشتیبانی می‌شود و جامعه طراحان صنعتی امریکا آن را تأیید می‌کنند، هر سال توسط هیئتی از طراحان صنعتی مشهور، مهندسان و خبرنگاران که در زمینه‌های محتلفی صاحب‌نظیر هستند انتخاب می‌شود. این جوایز ارزش کاربر، زیبایی، طراحی مبتکرانه، تأمین و ارتقای کیفیت زندگی در محصولات منتخب را مورد سنجش قرار دادند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا