ارائه راه‌‌کار‌های  “رانندگی خودکار” و “سرگرمی نسل بعدی” توسط ال‌جی

فناوریهای نوآورانه سرگرمی خودرویی الجی با فناوریهای پیشرفته ADAS وAD Magna درجدیدترین همکاری الجی و Magna  ادغام میشوند.

در گامی مهم به سوی انقلابی در زمینه خودروسازی، ال‌جی الکترونیکس (LG) و Magna International، رهبر جهانی فناوری حمل‌و‌نقل، همکاری خود را برای توسعه پلتفرم Cross-domain اعلام کرده‌اند که به طور seamless سیستم‌های کمک راننده پیشرفته (ADAS)، رانندگی خودکار (AD) و سرگرمی داخل خودرو (IVI) را یکپارچه می‌کند. این نوآوری مهم، که در نمایشگاه ۲۰۲۴  CES عرضه شد، نقطه عطفی در تکامل رانندگی خودکار و تجربه کاربری است.

این همکاری مشترک، که در سال ۲۰۲۳ آغاز شد، از قدرت فناوری مشترک ال‌جی و Magna استفاده می‌کند تا تجربه کاربری واقعاً متفاوتی را در کابین خودرو ارائه دهد. پلتفرم یکپارچه شامل یک تراشه سیستم واحد (SoC) است که اجزای آن را به حداقل می‌رساند و بهره‌وری فضا را افزایش می‌دهد، درحالی‌که امکان اشتراک داده‌های سریع در تمامی حوزه‌ها را فراهم می‌کند. این یکپارچه‌سازی عالی، راه را برای قابلیت‌های ADAS بهبود یافته مانند هشدار برخورد و هشدار خروج از خط را هموار می‌کند، درحالی‌که در آینده، امکان دستیابی به قابلیت‌های رانندگی کاملاً خودکار را فراهم می‌کند.

رابط کاربری بصری HMO

علاوه بر پیشرفت‌های فناوری فوق العاده، پلتفرم Cross-domain ال‌جی و Magna به دلیل دارا بودن رابط کاربری بصری (HMI)  برجسته است. از طریق نمایشگرهای پیشرفته خودرو، خوشه‌های دیجیتال، نمایشگرهای واقعیت افزوده بالای سر (AR- HUD) و نرم‌افزار تجسم، این پلتفرم برای رانندگان و مسافران تعاملات جامع و جذابی را ارائه می‌دهد. این HMI بهبودیافته، به طور یکپارچه اطلاعات را از سیستم‌های ADAS و AD با ویژگی‌های سرگرمی ادغام کرده و تجربه کاربری کاملاً یکپارچه و همه‌جانبه‌ای را ایجاد می‌کند.

همکاری بین ال‌جی و Magna نه صرفاً یک پیشرفت تکنولوژیکی است؛ بلکه نشان‌دهنده تعهد این شرکت‌ها به شکل‌دهی آینده حمل‌و‌نقل است. پلتفرم Cross-domain به گونه‌ای طراحی شده است که قابل سفارشی‌سازی باشد تا نیازهای خاص خودروسازان را برآورده کند و اطمینان حاصل کند که با طیف گسترده‌ای از خودروها سازگاری دارد و به خودروسازان این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را متمایز کنند. این انعطاف‌پذیری، پلتفرم را به استاندارد صنعت برای خودروهای نسل بعدی تبدیل می‌کند.

پلتفرم Cross-domain ال‌جی

اولین نمایش پلتفرم Cross-domain ال‌جی و Magna در۲۰۲۴ CES ، یک نقطه عطف مهم در مسیر صنعت خودرو به سمت رانندگی خودکار و تجربه مسافران بهبود بوده است. این نوآوری خارق‌العاده آماده است تا چشم‌انداز خودروسازی را تغییر دهد، روش تعامل ما با وسایل نقلیه را باز تعریف کند و راه را برای آینده ای امن‌تر و متصل‌تر در جاده‌ها هموار کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا