آشنایی مدیران ارشد رگولاتوری با جدیدترین دستاوردهای همراه اول

جمعی از مدیران ارشد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ضمن بازدید از دستاوردهای گروه همراه اول در حوزه دیجیتال و هوشمندسازی، در نشستی صمیمانه به تبادل نظر با مدیران اپراتور اول ارتباطی پرداختند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سومین روز از برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ امروز سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ در حالی به کار خود پایان داد که گروه همراه اول مستقر در سالن ۳۵، میزبان حسین صمیمی معاون امور رادیویی، همایون علی حسینی معاون توسعه و مدیریت منابع و حسن مهدوی مدیرکل دفتر ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود.

مدیران ارشد رگولاتوری ضمن بازدید از سه زون اصلی «شبکه و زیرساخت»، «راه حل های کسب و کاری» و «زندگی دیجیتال» همراه اول، در جریان وضعیت جدیدترین پلتفرم های دیجیتال توسعه داده شده در نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه قرار گرفتند.

یوزکیس های توسعه یافته با تکیه بر نسل های جدید ارتباطی و سکوهای دیجیتال پرترافیک توسعه یافته توسط نخبگان و متخصصان بومی اپراتور اول ارتباطی، از جمله مواردی بود که در این بازدید توسط حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل و مدیران ارشد همراه اول به مدیران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات ارائه شد.

همچنین در نشست صمیمانه حاشیه این بازدید، به مواردی نظیر دغدغه اپراتورهای تلفن همراه در زمینه فرکانس و نیازمندی های آنها در حوزه توسعه نسل های جدیدتر ارتباطی پرداخته و به ضرورت و اهمیت پایش فضای فرکانسی برای جلوگیری و کاهش تداخلات فرکانسی ناشی از بکارگیری تجهیزات رادیویی غیراستاندارد اشاره شد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ها و سرویس های همراه اول در نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ به پرتال این رویداد به نشانی https://mci.ir/elecomp مراجعه کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا