نشست بررسی چالش ها و راهکارهای حضور شرکت های نوپا و متوسط فناوری اطلاعات در فرابورس

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پیروی مذاکرات و تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس ایران، برای نخستین بار در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، زمینه ‏های حضور بنگاه‌های کوچک و متوسط  فناوری اطلاعات در فرابورس ایران طی یک نشست تخصصی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
علی آذرکار دبیر شورای سیاست گذاری پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با اعلام این خبر گفت: براساس توافق و تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس ایران، قصد داریم طی یک نشست تخصصی در همایش راهبری، چالش ها و راهکارهای حضورشرکت های متوسط و نوپای فناوری اطلاعات درفرابورس را شناسایی و مورد بررسی قرار دهیم.
آذرکار در این رابطه ادامه داد: در این نشست تخصصی که قرار است از ساعت ۱۴ الی ۱۶ روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵ و درهمایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات واقع در محل همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار  شود، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای، مدیرعامل شرکت فرابورس، مدیران و نمایندگان شرکت های متوسط و نوپای حوزه فناوری اطلاعات حضور دارند.
دبیر شورای سیاست‏گذاری همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با اشاره به ارتباط موضوع این همایش و چالش های حضور شرکت ها در فرابورس گفت: با توجه به اینکه موضوع پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، «کنترل‌های داخلی و مدیریت ریسک» است و از آنجا که یکی از پیش‌نیازهای ورود شرکت‌ها به بازار بورس نیز استقرار کنترل‌های داخلی و مدیریت ریسک محسوب می شود، دراین همایش نشست بررسی چالش ها و راهکارهای ورود شرکت های نوپا و متوسط  فناوری اطلاعات در فرابورس برگزار می شود.
آذرکار در این خصوص ادامه داد: دراین نشست، علاوه بر امضای تفاهم‌نامه میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس، خدمات و تسهیلاتی که فرابورس ایران در اختیار متقاضیان برای پذیرش قرار می‌دهد بیان و تشریح خواهد شد.
به گفته آذرکار ،حضور در این نشست برای شرکت‌های عضو سازمان که علاقه‌مند به حضور در فرابورس هستند، فرصت مناسبی است تا بتوانند با قوانین و آیین‏ نامه ‏های این حوزه و همچنین چالش‏های موجود آشنا شوند.
سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پس از برگزاری موفق چهاردوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، امسال پنجمین دوره این همایش را از ساعت ۸ الی ۱۶ روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵ در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران به آدرس تهران، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو حقانی، خروجی کتابخانه ملی. برگزار خواهد کرد.
 متقاضیان برای شرکت در این همایش و ثبت نام در نشست تخصصی فرابورس می‏توانند به وبگاه همایش در آدرس www.itcg.ir مراجعه کنند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا