گزارش اقدامات ۶ ماهه هیئت‌مدیره سازمان نصر تهران

حکیم جوادی: از زمان شروع فعالیت در سازمان، به دو مسئله شفافیت و پاسخگویی توجه جدی داشته‌ایم. در واقع ما وظیفه داریم اقدامات انجام شده در زمینه‌های مختلف را با استفاده از روش‌های گوناگون به اطلاع اعضاء به عنوان کسانی که به ما اعتماد کردند برسانیم.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، مجمع عمومی فوق‌العاده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با حضور اعضای سازمان روز یکشنبه، ۲۷ خردادماه در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. در ابتدای این نشست، علی حکیم‌جوادی، رئیس سازمان نصر کشور و رئیس هیئت‌مدیره سازمان نصر استان تهران گزارشی پیرامون عملکرد ۶ ماهه فعالیت سازمان ارائه کرد. او در همین خصوص گفت: «در مجمعی که آذرماه سال گذشته برگزار شد، از طرف اعضاء تکالیفی بر عهده هیئت‌مدیره سازمان گذاشته شد. مجمع امروز در همین راستا تشکیل شده است».

او در ادامه افزود: «از زمان شروع فعالیت در سازمان، به دو مسئله شفافیت و پاسخگویی توجه جدی داشته‌ایم. در واقع ما وظیفه داریم اقدامات انجام شده در زمینه‌های مختلف را با استفاده از روش‌های گوناگون به اطلاع اعضاء به عنوان کسانی که به ما اعتماد کردند برسانیم. اعتقاد دارم بدون همراهی و پشتیبانی اعضای سازمان هیچ اقدامی نمی‌توانیم انجام دهیم».

رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در خصوص اولویت‌های سازمان در ۶ ماه گذشته گفت: «پس از برگزاری انتخابات و تشکیل هیئت‌مدیره دوره هفتم سازمان، سه موضوع را در اولویت برنامه‌های خود قرار دادیم. در قدم اول، سعی شد با بخش دولتی و حاکمیت ارتباط و تعاملی مناسب و سازنده را ایجاد کنیم. بخش عمده‌ای از فعالیت‌های سازمان و اعضای آن در ارتباط با نهادهای مختلف دولتی است. به همین جهت نیاز بود ارتباط سازنده‌ای شکل بگیرد و در همین راستا با اعضای وزارتخانه‌های مرتبط با حوزه فعالیت سازمان جلسات متعددی برگزار شد. خوشبختانه در حال حاضر در این زمینه دست آوردهای خوبی کسب کرده‌ایم و در مسیر توسعه قرار داریم».

او افزود: «همانطور که پیش‌تر اشاره شد، ارتباط با اعضاء و توجه به خواسته‌ها و دغدغه‌های آن‌ها، جزو مهم‌ترین اولویت‌های ما بوده است. در همین زمینه سعی کردیم بحث تحول دبیرخانه سازمان را جدی بگیریم. بسیاری از فراینده‌های جاری مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفت. همچنین شاهد پیگیری و تلاش‌های دبیر سازمان، آقای مهرداد ذوالفقاریان برای پیشبرد این امور هستیم. در حال حاضر نیز دبیرخانه سازمان برای برگزاری انتخابات کمیسیون‌های سازمان تلاش می‌کند و امیدواریم ماحصل آن تشکیل کمیسیون‌هایی قدرتمند باشد. همچنین در راستای ارتباط با اعضاء، در تلاشیم گزارش اقدامات هیئت‌مدیره را به صورت منظم ارائه کنیم».

حکیم جوادی در پایان صحبت‌های خود گفت: «اولویت دیگر ما برقراری ارتباط سازنده با سازمان نصر کشور بود. در دوره گذشته این ارتباط ضعیف شده بود و نیاز بود برای افزایش همکاری‌ها و تعاملات تلاش شود. در همین زمینه اقداماتی انجام شده است و در حال حاضر این رابطه ترمیم شده است و به سوی بهتر شدن در حال حرکت است. امیدواریم در آینده با کمک تمام اعضاء و فعالان صنفی اقدامات خوبی را رقم بزنیم».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا