تکنولوژیسخت افزارسیستم عامل

سبک طراحی جدید کولرمستر در MasterBox 5

امتیاز دهی

 

کیس جدید کولرمستر با نام MasterBox 5 در استاندارد Mid-Tower تولید می شود و امکانات یک کیس حرفه ای برای آن در نظر گرفته شده است.

 قابلیت نصب 9 عدد SSD، محفظه مخفی برای پاور و قابلیت نصب خنک کننده مایع مجهز به رادیاتور 360 میلی متری بخش کوچکی از امکانات MasterBox 5 به شمار می روند. محفظه مخفی برای نصب پاور سبب مدیریت کابل کشی بسیار منظم و در نهایت اسمبل زیبا می شود.

 از سوی دیگر قادر به نصب دو عدد SSD یا درایو 2.5 اینچی خواهید بود. کیس جدید کولرمستر فاقد محفظه نصب درایو های 5.25 اینچی است و به نظر می رسد تصمیم شرکت های تولید کننده مبنی بر حذف کامل درایو نوری، جدی تر از گذشته در حال پیگیری است. در حال حاضر بسیاری از کاربران از فلش مموری یا درایو نوری اکسترنال به منظور نصب سیستم عامل، نرم افزار و بازی اقدام می کنند. شیار های مخصوص نصب SSD روی کیس MasterBox 5 قابلیت استفاده به عنوان شیار های مدیریت کابل کشی را دارند و به این صورت طراحی اسکلت داخلی کیس به منظور استفاده چند منظوره صورت گرفته است.

کولر مستر با تعبیه دو محفظه مخصوص درایو های 3.5 اینچی، امکان نصب دو هارد دیسک را فراهم آورده است و در صورتی که فقط از SSD استفاده می کنید، قابلیت جداسازی محفظه هارد دیسک وجود دارد تا فضای بیشتری در داخل کیس به منظور اسمبل زیباتر و عملکرد خنک کنندگی کارآمد تر در اختیار کاربران قرار گیرد. اسکلت کیس فضای مناسب برای نصب چهار رادیاتور 120 میلی متری یا یک رادیاتور 360 میلی متری در پنل جلوی کیس را فراهم می آورد.

 کولرمستر توجه خود را در طراحی کیس MasterBox 5 روی ارائه قابلیت های به روز در مدیریت کابل کشی، نصب قطعات حرفه ای (به خصوص خنک کننده) و انعطاف پذیری در اسمبل متمرکز کرده است. طراحی اسکلت کیس به گونه ای صورت گرفته است که بدون نیاز به باز کردن پنل جلو قادر به نصب فن در این قسمت خواهید بود. با توجه به عدم حضور درایو 5.25 اینچی، نیازی به باز کردن پنل جلوی کیس MasterBox 5 وجود ندارد. کیس جدید کولرمستر در دو رنگ مشکی و سفید-مشکی وارد بازار خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن