فروشگاه اختصاصی محصولات سامسونگ در بامیلو

فروشگاه اختصاصی محصولات سامسونگ در بامیلو افتتاح شد. کاربران ایرانی می‌توانند از طریق این فروشگاه به همه محصولات مختلف سامسونگ به شکل آنلاین دسترسی داشته باشند و خرید کنند.

به گزارش روابط عمومی بامیلو این فروشگاه فضایی اختصاصی برای ارائه محصولات جدید، طرح‌های تشویقی و فروش‌های ویژه برند سامسونگ همزمان با دیگر فروشگاه‌های سامسونگ است.

فروشگاه اینترنتی بامیلو به کمک نمایندگی رسمی شرکت سامسونگ درایران سعی کرده است برای  نخستین بار مفهومshop in shop  (SIS) را به کاربران فضای آنلاین ایران معرفی کند. SIS شبیه به روش‌هایی است که در بازارهای سنتی ایران نیز دیده می‌شد. بسیاری از بازاری‌ها برای نوعی کسب درآمد و کمک به افرادی که خرید مغازه برای آنها مشکل بود،  قسمتی از حجره خود را به شیوه‌های مختلف اجاره می‌دادند. طبیعی است که محصولات هر دو طرف به‌نوعی به یکدیگر مربوط می‌شدند، هنوز هم استفاده از این الگو در بسیاری از  ساعت‌فروشی‌های شهر دیده می‌شود. عموماً ساعت‌فروشی‌ها قسمتی از مغازه خود را به تعمیرکاران ساعت اجاره می‌دهند. این سبک در داروخانه‌های برای عرضه لوازم آرایشی بهداشتی نیز بسیار رایج است. در زبان انگلیسی به این کار Shop in Shop و یا Store Within a Store گفته می‌شود. این روش در بازارهای آنلاین نیز کاربرد بسیاری دارد و برندهای شناخته شده با استفاده از فضای فروشگاه‌های آنلاین فروشگاه آنلاین اختصاصی خود را راه‌اندازی می‌کنند. در حال حاضر این روش در بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر دنیا استفاده می شود و با عنوان eSIS  شناخته می‌شود.

فروشگاه بامیلو  به عنوان بزرگترین بازار اینترنتی(marketplace) در ایران برای نخستین بار فضایی را به‌صورت انحصاری در اختیار سامسونگ قرار داده، تا این شرکت بتواند از پتانسیل‌های فضای آنلاین در قالب یک صفحه اختصاصی برای عرضه بهتر محصولات خود استفاده کند. از آن‌سو افرادی که تنها از نمایندگی‌های رسمی کالای موردنظر خود را خریداری می‌کنند، دیگر نیازی نیست مسیر زیادی را در شهر طی کنند. مشتریان سامسونگ در سراسر ایران می‌توانند به همه محصولات این برند جهانی از طریق بامیلو دسترسی داشته باشند؛  محصول موردنظر خود را خریداری کنند و جزو نخستین افرادی باشند که از جشنواره‌ها، تخفیف‌ها و هدایا این شرکت باخبر می‌شوند. همه کاربران می‌توانند برای بازدید از فروشگاه آنلاین سامسونگ به این نشانی www.bamilo.com/samsung-shop/ مراجعه کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا