پژواک رایانه فردا، نماینده انحصاری هوکو در ایران

نشست خبری شرکت پژواک رایانه فردا با حضور مدیران ارشد شرکت (برادران رمضان‌پور، پیمان پاریاو)، موسس برند هوکو (گیوین) و اصحاب رسانه در هتل استقلال تهران برگزار شد.

در ابتدای مراسم، آقای رضا رمضان‌پور مدیرعامل شرکت بعد از خوش‌آمدگویی در خصوص فعالیت شرکت اعلام کردند که این شرکت از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را به صورت اختصاصی در خصوص اکسسوری‌های حوزه آی تی آغاز کرده‌اند. سیاست‌گذاری‌های فروش این شرکت ابتدا در شهرهای مختلف بوده و به صورت مویرگی توانسته‌اند کل ایران را پوشش دهند.

شرکت هوگو با بیش از ۱۵۰ نماینده در سراسر جهان در سه بخش اکسسوری برای موبایل تولید می‌کند که شرکت هوگو محصولات متوسط رو به بالا و متوسط بازار را هدف قرار داده است.

در سال آینده، هدف هوگو و هدف پژواک بزرگ کردن سهم بازار ایران می‌باشد.

گارانتی بین‌المللی دو برند HOCO و Borofone

از سال ۱۳۹۵ نمایندگی تو برند هوکو و بوروفون به صورت انحصاری در اختیار این شرکت می‌باشد که در خصوص خدمات پس از فروش به صورت بین المللی و یکپارچه عمل میکنند، محصولات ۱۲ ماه گارانتی تعویض و ۱۸ ماه گارانتی خدمات پس‌از فروش و به صورت یکپارچه را دارا می‌باشند.

منظور از گارانتی یکپارچه بین‌المللی این می‌باشد که شما از هر نقطه دنیا محصولات این دو برند را تهیه کرده باشید، می‌توانید از گارانتی پژواک رایانه داخل ایران استفاده کنید.

تحریم‌ها اثری بر فروش محصولات ما نداشتند

گوین، موسس برند هوکو اعلام کردند خوشبختانه تحریم‌ها بر فروش و واردات این محصوت در ایران تاثیری نداشته‌اند و شرکت پژواک در این زمینه تمام همکاری‌های لازم را با ایشان داشته‌اند.

همچنین گیوین در خصوص گرفتن نمایندگی‌های مختلف در ایران گفت: با توجه به تجربه چندین ساله و فروش خوب محصولات به دنبال نماینده دیگه‌ای نیستند و ترجیح می‌دهند که همچنان با پژواک در بازار ایران باشند و از تجربه خوب چندین ساله خود با این شرکت و حجم بالای فروش و خدمات خوب پژواک نیز یاد کردند.

حضور نمایندگان فروش از سراسر ایران

در مراسم بعد از نشست خبری، نمایندگان شرکت پژواک رایانه از سراسر ایران حضور داشتند که در این مراسم مدیران شرکت از سیاستگذاری فروش آینده خود صحبت کردند و نقشه راه سال آینده را تشریح کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Search