پی اس 4

کارگردان بازی The Last of Us 2 قول می‌دهد که باعث افتخار بازیکنان شوند

کارگردان نام‌آشنای بازی The Last of Us 2 یعنی «نیل دراکمن» (Neil Druckmann) می‌گوید که استودیوی «ناتی‌داگ» (Naughty Dog) باعث افتخار طرفداران خواهند شد.

با توجه به چیزهایی که تاکنون دیده‌ایم، هیچ شکی نیست که The Last of Us 2 قرار است طرفداران را باری دیگر تحت تاثیر قرار دهد. درحالی که نسخه‌ی اول The Last of Us به‌تازگی توسط طرفداران در پلی‌استیشن بلاگ به‌عنوان بهترین بازی دهه‌ی اخیر انتخاب شد، نیل دراکمن وعده‌های جذابی را با خود به همراه دارد. استودیوی ناتی‌داگ تلاش دارد که نسخه‌ی جدید سری بتواند حتی فراتر از انتظارات طرفداران ظاهر شود.

نیل دراکمن در حساب رسمی توئیتر خود در پاسخ به نتایج نظرسنجی پلی‌استیشن بلاگ، طرفداران را «شگفت‌انگیز» خوانده و گفته است که «همچنان سخت کار می‌کنیم تا بازی‌هایی عالی بسازیم که باعث افتخار شما می‌شوند». درحالی که برای بسیاری از افراد شاید واضح باشد که این عنوان به The Last of Us می‌رسید، ظاهراً دراکمن چنین انتظاری نداشته و بسیار خوشحال شده است.

استودیوی ناتی‌داگ پس از چندین سال انتظار مشتاقانه‌ی طرفداران و به تعویق انداختن برنامه‌های انتشار، بالاخره The Last of Us 2 را به‌عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو در 29 می 2020 مصادف با 9 خرداد 1399 به‌صورت انحصاری بر روی پلی‌استیشن 4 به انتشار خواهد رساند.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن