ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

تهیه‌کننده‌ی بازی Resident Evil 3 به صحیح نبودن همه‌ی اطلاعات اخیر اشاره دارد

تهیه‌کننده‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 3 می‌گوید که همه‌ی جزئیات اخیر صحیح و دقیق نیستند و فقط باید به گفته‌های او توجه کرد.

طی هفته‌ی گذشته شاهد اخبار متعددی از بازسازی بازی Residetn Evil 3 بودیم که برخی از این اخبار بازیکان را هرچه بیشتر هیجان‌زده می‌کند و بعضی دیگر نظیر نبود پایان‌بندی‌های متعدد، حالت Mercenaries  و… ناامیدکننده به نظر می‌رسند. با این حال، منبع این اطلاعات ظاهراً کاملاً قابل اعتنا نیست.

در جلد جدید مجله‌ی پلی‌استیشن بریتانیا برای ماه فوریه، تهیه‌کننده «پیتر فابیانو» (Peter Fabiano) بیان داشته است که بخش Resident Evil: Resistance یک سناریوی چندگانه در بازسازی بازی Resident Evil 3 است درحالی در خود مجله نوشته شده که این عنوان بخشی اصلی از بازسازی خواهد بود. فابیانو نیز در توئیتر در پاسخ به سوال یکی از طرفداران که خواستار شفاف‌سازی درباره‌ی این اطلاعات متناقض شده بود، صرفاً گفته است که به گفته‌های او توجه کنید. این می‌تواند همچنین بدین معنی باشد که اشتباهات و تناقض‌های دیگر هم وجود دارند.

با این حال، اطلاعات کلی‌ای که اخیراً منتشر شده است تا حد زیادی صحیح و دقیق هستند و اگر اشتباهات و برداشت‌های نادرستی باشد، بیشتر در ارتباط با جزئیات کوچک‌تر است.

بازسازی Resident Evil 3 که طی جدیدترین استریم State of Play رسماً معرفی شد، در تغییرات و تنظیمات نهایی به سر می‌برد و در ۳ آپریل ۲۰۲۰ مصادف با ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ بر روی پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

نظر شما راجع به بازی Resident Evil 3 چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن