حمایت از بازی‌های رایانه‌ای در جشنواره رسانه‌های دیجیتال

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد:
حمایت از بازی‌های رایانه‌ای در جشنواره رسانه‌های دیجیتال / برگزاری نمایشگاه بین‌المللی TGC اقدامی جسورانه است
رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در جشنواره رسانه‌های دیجیتال از بازی‌های رایانه‌ای حمایت می‌کنیم.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سید مرتضی موسویان گفت: صنعت بازی‌های رایانه‌ای در ایران با تلاش‌های بنیاد در چند سال گذشته رشد خوبی کرده است و در صورت ادامه حمایت‌ها از این صنعت، می‌توان به حضور در بازارهای بین‌المللی امیدوار بود.
وی ادامه داد: ما نیز به سهم خود در جشنواره رسانه‌های دیجیتال، بخش ویژه بازی‌های رایانه‌ای داریم و با همکاری و مشورت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بخش را برگزار می‌کنیم.
موسویان درباره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی TGC نیز گفت: برگزاری این نمایشگاه با همکاری موسسه معتبر و فرانسوی گیم کانکشن، کاری استثنایی و جسورانه است.
رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: ما نباید دور خودمان حصار بکشیم و به هر کسی که در جهت منافع کشور ارتباطی ایجاد می‌کند، انگ بزنیم.
وی اظهار امیدواری کرد با برگزاری نمایشگاه TGC همکاری‌های بزرگ بین‌المللی میان بازی‌سازان و ناشران ایرانی با فعالان این حوزه در خارج از کشور برقرار شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا