گزارش سالیانه صرافی تبدیل

روز چهارشنبه، ۱۳تیر، مراسم گزارش سالیانه صرافی تبدیل با حضور مدیران ارشد صرافی تبدیل و اصحاب رسانه برگزار شد.

تیم تبدیل متشکل از متخصصین حوزه مالی، سرمایه‌گذاری و تکنولوژی و با استفاده از ابزارهای کارآمد در این چند سال توانسته‌اند با توانمند سازی نیروهای خود و آپدیت پلتفرم خود به تکنولوژی‌های روز دنیا تعداد کاربران خود را افزایش داده و سطح رضایت آنان را بالا ببرند.

سقفی که شکسته شد

سقفی که شکسته شد؛ تیتر گزارش صرافی تبدیل بود که تداعی شکسته شدن kpiهای این تیم می‌باشد که باهمکاری تیمی توانسته بودند خود را به عنوان رقیب جدی برای صرافی‌های رمزارز بازار ایران نشان دهند.

تبدیل: این گزارش را تقدیم می‌کنیم به تمام کسانی که به آن چیزی که هست قانع نبودند و سقف‌های کوتاه را برای یک پله بالاتر رفتن و ارتقا جامعه زیر پا گذاشتند.

۱۴۰۲، تولدی دیگر با سقف شکنی‌های بیت‌کوین

رفاه بیشتر برای انسان در فضایی غیرمتمرکز، هدفی‌ست که صنعت بلاکچین و صرافی‌های رمزارز دنبال می‌کنند. حتی مراجع قانون‌گذاری در کشورهای مختلف جهت تسهیل استفاده از ارزهای دیجیتال برای کاربران بوده است.

ارزهای دیجیتال، سقف ۶۹۰۰۰ دلاری خود را شکسته و سایر ارزهای بازار نیز پابه‌پای بیت‌کوین به رشد خود ادامه داده‌اند تا اکوسیستم کریپتیی جانی دوباره گرفته باشند.

مسیر تبدیل در سال جدید

مسعود ملک‌محمدی، مدیرعامل تبدیل، در سالی که گذشت، تبدیل با تمرکز کامل بر تجربه‌ی کاربران توانست، گام‌های بزرگی را در جهت توسعه محصول و بازار خود بردارد. همچنین تمرکز بر چهار ستون کیفیت سرویس، آموزش، توسعه ابزارهای معاملاتی نوین و پشتیبانی همدلانه سطح جدیدی از دریافت خدمات با کیفیت و رضایت را برای کاربران ایرانی رقم خواهیم زد.

دسترسی به تجربه‌ای فراتر از تصورات خواهد بود و مصمم هستیم تا با تحول بازار ارزهای دیجیتال در داخل کشور بتوانیم محیطی قابل رقابت با صرافی‌های بین‌المللی بسازیم.

اعتماد کاربران به تبدیل سرمایه‌ای ارزشمند است که ما با تلاش شبانه‌روزی و ایجا فضایی امن و مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به آن پاسخ خواهیم داد. همراهی شما برای ما افتخاری بوده است و امیدواریم این سفر بتواند در سال جدید هرچه پایدارتر ازقبل باشد.

۱۲ قدم بزرگ تبدیل در سال ۱۴۰۲

صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران برای باقی ماندن در مارکت و رسیدن به شرایط آرمانی، نیاز به گسترش هر روز کیفیت خدمات و بالاتر بردن تنوع آنها دارند. دراین‌بین تیم تبدیل نگاه ویژه‌ای به ارائه خدمات ارزنده و درخور کاربران ایرانی داشته و سعی کرده تا خلأ عدم دسترسی به خدمات صرافی‌های بزرگ خارجی را تا حتی‌الامکان برای ایرانی‌ها پر کند. در سال گذشته، ۱۲ قدم بزرگ در تبدیل در همین راستا برداشته شد.

طبق این گزارش صرافی تبدیل توانسته است تعداد بازارهای معاملاتی خود را به آستانه ۷۵۰ بازار برساند تا بتواند با قدرت مدعی عنوان  متنوع ترین صرافی رمزارزی ایران شود.

 در واقع این بازارها متشکل از ۳۸۳ ارز دیجیتال مختلف است که از این تعداد، ۱۶۴ ارز دیجیتال مختلف در سال ۱۴۰۲ به این صرافی اضافه شده‌اند تا دایره انتخاب‌های کاربران را بزرگ‌تر و عمیق‌تر از همیشه کنند.

در این گزارش می‌بینیم که فانتوم، شیبا و بیت کوین محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال دربین کاربران بوده است و همین نشان دهنده این است که دیگر نمی‌توانیم بازار ارزهای دیجیتال کشور را یک بازار نوپا و ناشناخته تعریف کنیم.

طبق این گزارش برای نخستین بار در ایران یک صرافی معاملات اهرم دار را در دسترس کاربران خود قرار داده‌است و کابران توانسته‌اند نزدیک به ۱۰ میلیون دلار سود از آن خلق کنند و بیشترین سود معاملات اهرم‌دار تنها برای یک نفر چیزی حدود ۵۰ هزار دلار بوده است.

یکی دیگر از ابزار های معاملاتی این صرافی ربات نوسان‌گیر تبدیل بوده است که کابران با ساخت بیش از ۵۷۰ هزار ربات و سودآوری ۹۷۰ هزار دلاری به وضوح نشان داده اند که به درک عمیقی از این نحوه معاملات در بازار ارز دیجیتال رسیده‌اند. مضاف بر اینکه ربات‌های نوسان‌گیر از واسط سال ۱۴۰۲ به خدمات تبدیل اضافه شده و تا پایان سال هنوز به سن یک‌سالگی خود نیز نرسیده بودند. در مجموع در همین چند ماه سود کاربران از ربات‌های نوسان‌گیر تبدیل به بیش از ۱۳ هزار دلار رسیده است.

همچنین برای کسانی که در انتخاب ارزهای دیجیتال برای خرید سردرگم هستند ابزاری کاربردی به نام سبد برنده طراحی شده است که میتوانند از روی دست افراد موفق بازار، سبد سرمایه‌گذاری خود را برگزینند. طبق گزارش سبد برنده ۱۴۳۰۰بار مورداستفاده کاربران قرار گرفتند و در مجموع سود ۲.۶ میلیاردتومانی نیز از آن حاصل شد.

یکی دیگر از نکات قوت این صرافی تیم پشتیبانی آن است. این تیم در مجموع طی سال ۱۴۰۲ پاسخگوی بیش از ۳۲۵۸۸۸ تماس کاربران بوده است که میانگین مجموع انتظار در تماس تلفنی کمتر از ۳۷ ثانیه بوده است و نرخ رضایت ۸۹ درصدی کاربران از موفقیت تیم پشتیبانی در حمایت و پاسخگویی به معامله‌گران تبدیل خبر می‌دهد.

همچنین این صرافی با انتشار اخبار مهم ارزهای دیجیتال در قالب هفته نامه‌ای به نام ۴  فصل کریپتو با بیش از ۹۲ هزار خواننده و طالع بینی کریپتو با بیش از ۵۸ هزار خواننده و انتشار کتاب الکترونیکی ۲۵ استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال با بیش از ۱۲ هزار بار مطالعه توانسته است گامی به سوی آگاهی بخشی بردارد.

برای مطالعه نسخه کامل می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

https://tabdeal.org/annual-report/1402

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا