جدیدترین سیستم های مداربسته و نمایشگرهای تجاری ال جی

نایب رییس کمیسیون واردات تجهیزات حفاظت الکترونیک اعلام کرد: در صدد ساماندهی بازار دوربین های مداربسته هستیم

شرکت پویش رایان داتیس، جدیدترین سیستم های مداربسته و نمایشگرهای تجاری ال جی را در نخستین نمایشگاه تخصصی حفاظت الکترونیک معرفی کرد.

امین پور فتح الله، مدیرعامل شرکت پویش رایان داتیس، با بیان این مطلب که فعالیت اصلی این شرکت در ابتدا واردات سیستم های مداربسته بود گفت: با توجه به نیاز بازار و خلاء وجود سیستم های حفاظتی در ایران، تصمیم به واردات محصولات مختلف این حوزه برای لایه های گوناگون بازار گرفتیم و به همین منظور نمایندگی رسمی برندهای برایتون و ال جی را اخذ کردیم.

وی مدل های سری ۵۰۰۰، ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ را از بهترین سیستم هاى مداربسته برند برایتون معرفی کرد که در حال حاضر توسط شرکت پویش رایان داتیس در کشور عرضه می شود و افزود: با توجه به این موضوع که در این حوزه شاهد عرضه محصولات بدون نام چینی در کشور هستیم، بنا داریم وضعیت بازار این کالاها را ساماندهی کنیم.

نایب رییس کمیسیون واردات تجهیزات حفاظتی افزود: کمیسیون برنامه های مشخصی برای ساماندهی بازار دوربین های حفاظتی تدوین کرده و در آینده نزدیک شاهد بروز تغییرات مثبتی در این زمینه خواهیم بود. به عنوان مثال بنا داریم پروسه واردات و خدمات رسانی در حوزه سیستم های امنیتی را ساماندهی کنیم. چرا که دوربین های حفاظتی جزو کالاهای سرمایه ای هستند و با توجه به اینکه ناجا دستور نصب این دوربین ها را به اصناف داده است، شاهد رشد عرضه نمونه های فاقد کیفیت و بی نام در بازار هستیم که بنا داریم این مشکل را برطرف کنیم.

وی با بیان این مطلب که پویش رایان داتیس، تنها شرکت ایرانی که سرور ذخیره و انتقال اطلاعات را در داخل ایران دارد گفت: خوشبختانه با رایزنی های انجام شده موفق به انجام این مهم شدیم و به جرات اعلام می کنیم که پویش رایان داتیس تنها شرکت واردکننده دوربین های مداربسته است که از این ویژگی بهره مند است.

مهندس پور فتح الله در رابطه با نمایشگرهای تجاری ال جی هم گفت: اعتقاد ما این است که هر نمایشگری که خارج از خانه مورد استفاده قرار می گیرد باید ویژگی های خاص و کاربردی تجاری داشته باشد. به همین دلیل نمایشگرهای تجاری ال جی را با ویژگی هایی چون،استفاده از پنل IPS با زاویه دید ۱۷۸ درجه و کیفیت تصویر بالا به بازار عرضه کردیم. به گفته وی، این نمایشگرها در مقابل ضربه و گرد و غبار مقاوم بوده و امکان نصب به صورت عمودی را دارند. بهره مندی از سیستم عامل ویژه ال جی از دیگر مزایای نمایشگرهای تجاری ال جی است.

نایب رییس کمیسیون واردات تجهیزات حفاظت الکترونیک افزود: اقدام مهمی که ال جی در مورد نمایشگرهای تجاری انجام داده است، کاهش بزل (فاصله بین نمایشگرهای نصب شده کنار هم) است. به طوریکه در حال حاضر بزل نمایشگرهای تجاری ال جی ۳/۵  میلی متر است و در آینده نزدیک این رقم به ١/٨ میلی متر کاهش خواهد یافت.

مدیر عامل شرکت پویش رایان داتیس در ادامه گفت: در حال حاضر در زمینه نمایشگرهای تجاری تولید داخلی نداریم و تمام نمایشگرهای تجاری ال جی از کشور کره وارد کشور می شوند. وی با اشاره به بومی سازی نمایشگرهای تجاری ال جی گفت: شرایطی فراهم شده است که شرکت های SI اقدام به تهیه نرم افزارهایی ویژه و متناسب با نیاز کاربران می کنند که این یک حرکت مثبت است. به گفته وی، سطح کیفی خدمات این شرکت ها در حدی است که حتی شرکت تولیدکننده نمایشگرهای تجاری ال جی از کمک این شرکت ها برای نگارش نرم افزارها کمک می گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد با اقدامات مثبت کمیسیون واردات تجهیزات حفاظت الکترونیک و اتحادیه سراسری شرکت های حفاظت الکترونیک مشکلات این صنف رفع شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا