ده استارتاپ برتر الکام استارز معرفی شدن

استارتاپ های کی کجاس، ریکامندر و پوشه با رای داوران به عنوان برترین کسب و کارهای نوپا این دوره از الکام استارز معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، از مجموع ۱۵۱ استارتاپی که برای ارائه سخنرانی در سالن الکام استارز در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ ثبت نام کردند، ۱۳۵ سخنرانی انجام شد که توسط ۳۸ داور مورد ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت ۱۰ استارتاپ برتر معرفی شدند.
استارتاپ‌های کی کجاس، ریکامندر و پوشه رتبه یک تا سه را از آن خود کردند و به این ترتیب در پاویون استارتاپهای نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان حضور خواهند یافت؛ سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور هزینه اقامت و حضور این سه استارتاپ را تقبل خواهد کرد.
هفت استارتاپ دیگر شامل مهربانه، بقچه، اینستاچاپ، ایوند، تری دی فست (۳DFAST)، کیف پول شخصی نیوُ و تِله طب نیز به رای داوران در رده های بعدی قرار گرفتند که ضمن دریافت مجوز حضور در نمایشگاه سبیت آلمان، هزینه غرفه این گروه ها نیز توسط سازمان پرداخت می شود.

چنانچه استارتاپ‌های تایید شده به هر دلیل امکان همراهی تیم کسب و کارهای نوپا جهت حضور در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان را نداشته باشند، استارتاپ بعدی که در لیست رده بندی اعلام شده جایگزین آن خواهد شد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا