بهترین پوشش اینترنت محیط شرکت ها با روتر Linksys EA9500 Max Stream

 

یک روتر حرفه ای با قابلیت های کاربردی، نیاز اساسی یک کسب و کار به شمار می رود و بسیاری از سازمان ها به چنین محصولی نیاز دارند. کمپانی Linksys به عنوان یک برند شناخته شده و صاحب نام در تولید تجهیزات شبکه، چنین محصولی با نام EA9500 Max Stream را وارد سبد محصولات خود نموده که یکی از قدرتمندترین روتر های سه بانده جهان به شمار می رود.

مهم ترین ویژگی در تجهیزات شبکه، نصب آسان است که این ویژگی در روتر سه بانده Linksys EA9500 در نظر گرفته شده و بدون نیاز به CD قادر به نصب و راه اندازی آن خواهید بود. نرم افزار اختصاصی Linksys Smart Wi-Fi که برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS ارائه شده، ساده ترین روش نصب و راه اندازی روتر را در اختیار کاربران قرار می دهد. به این صورت امکان مدیریت روتر توسط گوشی یا تبلت مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS فراهم می شود.

سه باند مجزا در روتر جدید لینک سیس در محدوده ۲.۴ تا ۵ گیگاهرتز (یک باند ۲.۴ و دو باند ۵ گیگاهرتز) فعالیت می کنند و بر اساس پیشنهاد این کمپانی، باند سوم به صورت انحصاری برای بازی های آنلاین و تجهیزات استریم اطلاعات در نظر گرفته شده است. با به کارگیری سرعت هر سه باند در شبکه بی سیم می توانید سرعت ۵.۳ گیگابیت در ثانیه را تجربه کنید. آخرین نسخه از فناوری بی سیم AC استریم سریع اطلاعات و همچنین اجرای بازی های آنلاین روی چند دستگاه را تضمین می دهد. محدوده پوشش دهی قابل توجه روتر EA9500 برای سازمان ها و ادارات چند طبقه با فضای وسیع بسیار مناسب است و در صورتی که در برخی نقاط با مشکل پوشش دهی مواجه شوید، امکان اتصال آسان Range Extender برای افزایش محدوده پوشش وجود دارد.

وجود ۸ آنتن در افزایش محدوده تحت پوشش تاثیر قابل توجهی دارند که دو آنتن در پشت روتر برای باند ۲.۴ گیگاهرتز و شش آنتن نصب شده در دو سمت روتر برای ارائه دو باند ۵ گیگاهرتز به کار می روند. مدیریت و پردازش داده ها با سرعت بالا از دیگر ویژگی های Linksys EA9500 به شمار می رود که به لطف حضور پردازنده دو هسته ای با فرکانس ۱.۴ گیگاهرتز فراهم گردیده است. علاوه بر امکان بهره مندی دستگاه های مختلف از شبکه بی سیم، هشت پورت اترنت گیگابیتی به مدیران IT و ادمین شبکه اجازه می دهد تا ۸ دستگاه مختلف را با استفاده از کابل LAN به روتر متصل کنند.

 امنیت در شبکه یکی از انتظارات مهم مدیران IT و شبکه به شمار می رود و لینک سیس نیز به همین منظور قابلیت رمزنگاری WPA2 به همراه فایروال SPI ارائه می دهد. تمامی تجهیزات با سیستم عامل مک و ویندوز قادر به استفاده از روتر Linksys EA9500 خواهند بود تا مجموعه کاملی از مدیران شبکه این روتر را برای سازمان و اداره خود انتخاب کنند. در صورتی که به یک درایو ذخیره سازی تحت شبکه نیاز دارید تا تمامی دستگاه های متصل به شبکه از این درایو برای ذخیره سازی و دسترسی به اطلاعات استفاده کنید، یک عدد پورت USB 3.0 و یک پورت USB 2.0 روی روتر سه بانده EA9500 وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Search